سرپرست جدید استانداری ایلام:

تمام تلاش خود را برای توسعه استان به کار خواهم گرفت

سرپرست جدید استانداری ایلام گفت: اگر به خیال اینکه سال پایانی دولت است مدیران کم‌رمق شوند کاملا اشتباه است و ما تا آخرین لحظه باید با تمام توان در راه خدمت گذاری به مردم تلاش کنیم.
به گزارش فریاد، دکتر محمد نوذری در نشست گفتگوی بخش خصوصی و دولت با اشاره به انتصاب سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار خوزستان، اظهار کرد: تلاش‌های شبانه‌روزی سلیمانی دشتکی در راستای عمران آبادانی استان بی‌بدیل است و در مسئولیت جدید برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.
وی گفت: در ایلام ما نیز تمام تلاش خود را برای توسعه استان به کار خواهیم بست البته در این مسیر به کمک مردم و همکاری مسئولان نیاز داریم و اینجا دست یاری به سمت آنان دراز می‌کنم.
سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه در سال پایانی دولت نیازمند اهتمام جدی و پای کار بودن مسئولان هستیم، گفت: اگر به خیال اینکه سال پایانی دولت است مدیران کم‌رمق شوند کاملاً اشتباه است و ما تا آخرین لحظه باید با تمام توان در راه خدمت‌گذاری به مردم تلاش کنیم.
نوذری با تاکید بر اینکه خدمت به مردم با فرهنگ ایلام یک افتخار بزرگ برای هر مسئولی است، گفت: در شرایط امروز کشور به عنوان یک تکلیف شرعی همه وظیفه داریم تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گیریم.
وی افزود: با اطلاع از چالش‌ها، مسائل و مشکلات و ظرفیت‌ها و اعتبارات، فضای کشور و تحریم‌ها و کرونا برای خدمت به مردم و توسعه استان عزمی راسخ و اهتمام جدی داریم.
سرپرست استانداری ایلام راه خدمتگزاری به مردم را حرکت در مسیر وحدت و همدلی عنوان کرد و گفت: استان ایلام یکی از استان های مهم و با ظرفیت های خدادادی بسیار است که همواره در کشور مورد توجه بوده و ما در این فرصت پیش رو بایست از تمام امکانات و امکان های موجود برای شکوفایی ایلام عزیز استفاده کنیم.
وی گفت: از امروز تا هر چند وقت که فرصت خدمت‌گذاری به مردم شریف ایلام داشته باشم برای توسعه ایلام تمام تلاشم را بکار خواهم گرفت.
نوذری در پایان با تشکر از تلاش‌های شبانه‌روزی سلیمانی دشتکی در مدت ۴۱ ماه که در کسوت استاندار ایلام، گفت: وی همه تلاش و کوشش خود را در راستای رفع مشکلات استان به کار گرفد و توفیقات بسیار خوب و ارزشمندی نیز حاصل شد، امیدواریم که در استان خوزستان نیز موفق باشند.
نظرات ارسال نظر