تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره تئاتر مجازی ایلام

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: مهلت ارسال اثر به اولین جشنواره تئاتر مجازی این استان تا پایان بهمن ماه تمدید شد.
به گزارش فریاد، عبدالحسین رحمتی اظهار داشت: پیش تر قرار بود اختتامیه این جشنواره ۲۰ بهمن ماه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و به صورت مجازی برگزار شود که به منظور مشارکت هر چه بیشتر در این جشنواره مهلت ارسال آثار تا پایان بهمن ماه تمدید شد.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا و محدودیت‌های اجتماعی و نظر به تلاش و همت هنرمندان نمایش استان برای زنده نگه داشتن این هنر متعالی، با پیگیری‌های به عمل آمده این جشنواره بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
رحمتی یادآور شد: کشف استعدادهای جوان، بومی‌سازی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری و ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه از مهم‌ترین اهداف این جشنواره است.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام تاکید کرد: این جشنواره در بخش‌های نمایش صحنه‌ای، نمایش‌های کوتاه، تجربه‌های دانشجویی، نمایش تک نفره و همچنین نمایش هلی خارج از صحنه بصورت خیابانی و محیطی برگزار خواهد شد.
رحمتی افزود: اگر چه عرصه‌های نمایشی طی دوران کرونا دچار مشکل شده‌اند، اما هنرمندان نمایش استان از هر فرصتی استفاده کرده و به کارهای نمایشی خود پرداخته‌اند و در جشنواره‌های ملی حضوری موفق داشته‌اند.
به گفته‌ وی، دبیری این جشنواره را محمد محمدیان شمالی از هنرمندان تئاتر استان بر عهده دارد.
نظرات ارسال نظر