نماینده سابق ایلام دارفانی را وداع گفت

عمران علیمحمدی، نماینده سابق مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی و از رزمندگان دفاع مقدس صبح امروز جمعه ۲۳ آبانماه در اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
به گزارش فریاد، وی پس از چندین روز بستری در بخش مراقبت‌های ویژه به علت عارضه‌های ناشی از حضور در جبهه‌های جنگ و در اثر ابتلا به کرونا پس از طی یک دوره چند روزه مبارزه با این بیماری دارفانی را وداع گفت.

پیام تسلیت استاندار ایلام در پی درگذشت نماینده سابق
استاندار ایلام در پیامی درگذشت حاج عمران علیمحمدی نماینده سابق استان در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
متن پیام قاسم سلیمانی‌دشتکی به شرح زیر است:
ضایعه درگذشت حاج عمران علیمحمدی مردی مصلح و اخلاق‌مدار که عمری را در لباس سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)، دوران دفاع مقدس و یک دوره نیز بعنوان نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و این مرزو بوم دفاع کرد و منشا خدمات ارزنده ای برای مردم بود موجب تالم و اندوه فراوان شد.
وی از یادگاران دوران دفاع مقدس بود که در مبارزه چند روزه با بیماری منحوس کرونا دار فانی را وداع گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.
اینجانب این ضایعه دردناک را به خانواده محترم آن مرحوم و مردم شریف استان ایلام تسلیت عرض کرده و برای آن انسان فقید سعید علو درجات و رحمت و مغفرت الهی طلب کرده و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می کنم.
عمران علیمحمدی نماینده مردم استان ایلام در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود.
نظرات ارسال نظر