در پی درگذشت خبرنگار فقید ایلام؛

پیام قدردانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات از مردم و مسئولین

اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان ایلام از مردم و مسئولان برای ابراز همدردی و صدور پیام درگذشت خبرنگار فقید، زنده‌یاد "پژمان مهدوی‌فر" تشکر کرد.
به گزارش فریاد، متن پیام قدردانی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان ایلام بدین شرح می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
با دلی شکسته و قلبی مالامال از حسرت و درد بی پایان، اما با شایسته‌ترین و عالی‌ترین واژگان می‌ستاییم لطف، مهربانی و معرفت شما عزیزان را؛ عزیزانی که در این روزهای سخت و جانکاه و ساعات سخت و جان‌گداز با پیام های دلگرم کننده، تسلی‌بخش قلب بازماندگان بودند و برای شادی روح خبرنگار فقید، زنده‌یاد "پژمان مهدوی‌فر" صاحب امتیاز و مدیرمسئول رسانه‌های "تیتر آخر" و "نسل آخر" و رییس شورای بسیج رسانه استان آرزوی رحمت و مغفرت کردند.
در مقام شما چه می‌توانیم بگوییم که اقیانوسی از لطف و رحمت و مهربانی را در حضور، همراهی و پیام‌های‌ پرمهرتان دریافت کردیم!؟  
بی‌گمان، با این عمر کوتاه و زبان قاصر، قادر به جبران الطاف شما نیستیم، پس دستِ سپاس به دامانِ ذات کبریایی‌اش دراز می‌کنیم و از درگاهِ قدسی‌اش می‌خواهیم تا پاسخ‌گوی این همه لطف از روی عنایت و کرامت‌اش باشد.
بدینوسیله از عنایت و حُسن توجه کلیه سروران عزیز، به ویژه نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار محترم، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان کشوری و استانی، دوستان، آشنایان، همکاران عزیز و جامعه فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه کشور و استان که در همه مراحل بیماری این عزیز از دست رفته، از حضور در بیمارستان، عیادت، تلاش‌های فراموش نشدنی در تهیه داروهای مورد نیاز، ابراز همدردی و ارسال پیام تسلیت و مشارکت چشمگیر در مراسم بزرگداشت مجازی، ما را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند از صمیم قلب تقدیر و تشکر نموده و برای همگان از خداوند رحمان، سلامتی، طول عمر و عاقبت به‌خیری در سایه توجهات امام عصر(عج) مسئلت داریم.
امیدواریم که سایه منحوس این ویروس ناخوانده دست از سر بشریت بردارد و همگی شما عزیزان در صحت و سلامت باشید و عمری باقی بماند تا این همه خوبی را در شادی‌های‌تان جبران کنیم.

با احترام و اندوه
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی- خانه مطبوعات و رسانه‌های استان ایلام
نظرات ارسال نظر