یحیی رکورد دایی و برانکو را می‌شکند؛

گل محمدی تا ۱۴۰۲ با پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس قرارداد یحیی گل محمدی سرمربی خود را به مدت دو سال تمدید کرد.
به گزارش فریاد، سرمربی 49 ساله سرخ ها که یک سال پیش در نیم فصل لیگ نوزدهم هدایت سرخ ها را برعهده گرفت، باتوجه به موفقیت خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، مدیران این باشگاه را برای تمدید قرارداد مجاب کرد و حالا تا دو سال دیگر با پرسپولیسی ها قرارداد خواهد داشت.
یحیی در روزهای پس از صعود به فینال آسیا، به شدت از وضعیت خود و بازیکنانش ناراضی بود اما حالا با تغییراتی که در رده های مدیریتی رخ داده، رضایتش جلب شده و حتی مذاکرات به شکلی پیش رفته که او قراردادی جدید با باشگاه سرخپوش پایتخت امضا کرده است؛ قراردادی که اصلاح شده قبلی محسوب می‌شود و همچنین مدت آن افزایش یافت و خیال پرسپولیسی ها را تا لیگ بیست و دوم راحت می‌کند.
اگر گل محمدی تا پایان لیگ بیست و دوم سرمربی پرسپولیس بماند، بالاتر از علی دایی، باسابقهترین مربی داخلی این تیم در لیگ حرفه ای ایران خواهد شد و همچنین فرصت شکستن رکورد برانکو ایوانکوویچ را هم خواهد داشت. این در حالی است که او لیگ دوازدهم هم هدایت پرسپولیس را برعهده داشت اما پس از واگذار کردن فینال جام حذفی، با انتقادات تند مواجه شد و حمایت محمد رویانیان را هم به هیچ وجه پشت سر خود احساس نکرد.
نظرات ارسال نظر