«پدرام پاک آیین» نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات شد

همزمان با برگزاری دومین مرحله از هجدهمین دوره تعیین نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیات نظارت بر مطبوعات، «پدرام پاک آئین» با ۷۵ درصد آرا، منتخب این دوره از انتخابات شد.
به گزارش فریاد، مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات  ساعت ۱۰ صبح امروز براساس تبصره ۱ ماده ۳۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات آغاز و تا ساعت ۱۶ امروز سه شنبه، چهارم آذرماه ۹۹ ادامه داشت.
در مرحله دوم یک هزار و ۸۶۸ نفر از مدیران مسئول واجد شرایط در انتخابات شرکت کردند که «پدرام پاک آیین» با ۷۵ درصد آرا از میان ۶۹ نامزد انتخابات، به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات معرفی شد.
او جایگزین حسین انتظامی که پیش از این هشت دوره نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیات نظارت بر مطبوعات را برعهده داشت، می‌شود. 
پدرام پاک آیین دانش‌آموخته حقوق و وکیل پایه یک دادگستری است. خبرنگاری، عضویت در شورای سردبیری روزنامه های ایران و جام جم، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیر کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی ، موسس و مدیر مسئول خبرگزاری میزان از جمله سوابق پاک آیین است.
او شعارش «نه به اشرافیت مطبوعاتی» و «صدای رسانه‌های بی حامی» است.
پاک آیین همچنین سابقه مدیرکلی مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعاملی خبرگزاری میزان، مدیر عاملی خبرگزاری کتاب، مدیرمسؤولی هفته نامه «کتاب هفته»، دستیاری معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت گروه فرهنگ و هنر رادیو فرهنگ را در کارنامه دارد. 
هیات سه نفره متشکل از قوه مجریه، قضائیه و مقننه، صحت انتخابات را تایید کردند.
نمایندگان قوه مقننه و قضاییه ضمن بازدید از ستاد انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، از حضور مسئولانه اصحاب رسانه در دو مرحله انتخابات قدردانی کردند.
نظرات ارسال نظر