استاندار ایلام:

نظام‌ها بدون ارتباط موثر با مردم قادر به اجرای برنامه‌های خود نیستند

استاندار ایلام در پیامی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گفت: بدون شک در جهان امروز که به عصر ارتباطات نامگذاری شده است نظام‌ها و سامانه‌های مدیریتی و حاکمیتی بدون ارتباط‌گیری موثر با مردم و اقناع افکار عمومی قادر به اجرای برنامه‌های خود نیستند.
به گزارش فریاد، به نقل از ایرنا، در متن پیام قاسم سلیمانی دشتکی آمده است:
در این میان وجود نهادی اثرگذار بنام روابط عمومی که به مثابهِ پُلی سازنده میان سازمان و مخاطبان نقش آفرینی می کند مهم و حائز اهمیت است چراکه این نهاد پاسخگو با ایجاد ارتباطی دوسویه در جهت ایجاد رابطه‌ای سازنده و مثبت مابین سازمان، مردم و رسانه ها بعنوان نمایندگان افکار عمومی گام بر می دارد.
پر واضح است که نقش و وظیفه روابط عمومی ها در شرایط حساس امروز کشور که درگیر جنگ روانی و اقتصادی با دشمن و کرونا است در تبیین برنامه ها و ارائه دستاوردهای نظام و دولت و خنثی سازی القائات نادرست دشمن در جنگ روانی مهم و تعیین کننده است.
در این شرایط خاص روابط عمومی ها را بایست سربازان خط مقدم مبارزه با جنگ روانی دشمن قلمداد نمود و در این راستا وظیفه ای بس خطیر و سنگین برعهده دارند. از این رو می طلبد که دستگاه ها و ارگانها در تقویت این نهاد مهم و اثرگذار اهتمام جدی داشته باشند.
اینجانب، با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به تمامی فعالین این عرصه خطیر، تلاش بی شائبه این عزیزان را ارج نهاده و امید آن دارم با تعهد، مسئولیت پذیری و رعایت اخلاق حرفه‌ای کارکنان روابط عمومی در تمامی سازمان ها به ویژه مدیران و کارکنان خدوم روابط عمومی های دستگاه ها و ادارات استان ایلام، شاهد ارتقای سطح تعامل سازمان ها با مردم و رسانه ها باشیم.
نظرات ارسال نظر