ستاد ساماندهی امورجوانان استان ایلام برگزار گردید

اولین جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان استان ایلام برگزار شد
به گزارش فریاد، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با ریاست مدیرکل ورزش و جوانان  و حضور دستگاه های عضو ستاد با موضوع " طرح پاتوق های فرهنگی مهارتی و ورزشی ویژه مناطق کم برخوردار" در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
در ابتدایی این جلسه "محمدرضا تردست" معاون فرهنگی و امور جوانان ضمن خیر مقدم به مدعیون به ارائه مطالب در خصوص چگونگی و اجرایی طرح پاتوق های فرهنگی با مشارکت دیگر ارکان ها پرداخت و گفت این طرح در شهرهای ایلام ، سیروان و ملگشاهی بصورت آزمایشی به اجرا در خواهد آمد .
دکتر"مظفر علی شائی "مدیر کل ورزش و جوانان این جلسه به نقش ویژه مهارت آموزی و توجه به بحث نشاط در جامعه پرداخت و گفت :پیشگیری توسعه مهارت زندگی خود باوری و اعتماد به نفس ویژگی های پرورش یک جوان ایده آل برای آینده کشور است .
 وی در ادامه ضمن تشکر از کارها و اقدامات انجام شده از سوی ادارات فرهنگی و جربوط به جوانان بیان داشت:طرح یاد شده باید با کمک از توان ارگانهای دولتی که در این امور نقش ویژه دارند و هپچنین مشارکت مردمی و استفاده از خدمات داوطلبانانه برای کاهش مشکلات و عدم مهارت های اجتماعی در مناطق کم برخوردار را خواستار شد .
دکتر علی شائی با بیان اینکه آموزش و مهارت میتواند نقش بسزایی در کاهش معظلات اجتماعی داشته باشد افزود:این طرح فعلا در مرحله برنانه ریزی و  مطالعه هست و با استفاده از ظرفیت های موجود می توان شاهد کاهش معظلات در مناطق کم برخوردار شهری با تجمیع و همفکری برنامه ها از سوی مسئولین امور باشیم .
نظرات ارسال نظر