محدودیت‌های کرونایی در ایلام اعلام شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۱۱ مورد محدودیت‌های کرونایی تا پایان هفته جاری در این استان اعمال می‌شود.
به گزارش فریاد، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از تعطیلی دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه‌روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها، و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها و سینما، تئاتر و مراکز مشابه خبر داد  و افزود: تعطیلی موزه و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، برگزاری مراسم اجتماعی، فرهنگی و همایش‌ها و باشگاه‌های ورزشی پربرخورد از جمله کشتی، جودو و کاراته و موارد مشابه را از دیگر محدودیت های هفته جاری در این استان است.
به گفته وی، همچنین کافه ها، قهوه خانه‌ها و چایخانه‌ها، باغ وحش‌ها و شهربازی‌ها و مراکز تفریحی آبی و استخرهای سرپوشیده و سالن‌های بدنسازی نیز در این مدت باید تعطیل شوند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: برای هفته آینده اعمال محدودیت های دو هفته ای نیز به وزارت کشور درخواست شده است که در صورت موافقت اعلام خواهد شد.
وی با توجه به اوج گرفتن در این استان و افزایش بی سابقه تعداد بستری ها از عموم مردم خواست: با رعایت پروتکل های بهداشتی نظیر ماسک زدن و فاصله گذاری اجتماعی برای پیشگیری از کرونا مشارکت لازم داشته باشند تا موج ابتلا و بستری های کرونا فروکش کند.
نظرات ارسال نظر