اضافه شدن ۱۷ بیمار کرونا به مجموع مبتلایان ایلامی

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ مورد جدید ابتلا به بیماری کرونا در این استان ثبت شد.
به گزارش فریاد، دکتر محمد کریمیان اظهار داشت: با احتساب ۱۷ مورد جدید تعداد کل مبتلایان به کرونا در ایلام تا امروز به ۲۰۰ نفر افزایش یافت.
وی با بیان اینکه ۸۲۴ مورد مشکوک شناسایی شده است، افزود: تعداد بیماران فوتی مبتلا به کرونا نیز با احتساب ۱۰ مورد قبلی به ۱۱ مورد رسید.
کریمیان یادآور شد: همچنین تاکنون ۱۰۰ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافته و یا در قرنطینه خانگی قرار دارند و دوره نقاهت خود را در منزل و زیر نظر کادر درمانی طی می کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اضافه کرد: علاوه بر چهار پزشک، سه پرستار نیز به مبتلایان کادر درمانی به ویروس کرونا در ایلام افزوده شده است.
وی از مردم خواست دید و بازدیدها و سفرهای نوروزی و خروج از منزل خود را کاهش دهند و از مهمانان خارج استان نیز بخواهند در زمان دیگری به ایلام مسافرت کنند تا زنجیره انتقال این ویروس کاهش یابد.
دکتر کریمیان به مردم استان ایلام تاکید کرد: از تمام همشهریان تقاضا داریم که جهت حفظ جان خود، عزیزان، اطرافیان و سایر مردم جامعه و جلوگیری از مرگ آنان در خانه بمانید و با هیچ فردی از بیرون ارتباط نداشته باشید تا این ویروس از دیار و کشورمان رخت بربندد.
نظرات ارسال نظر