۴۴ میلیارد بریزید شاید برگردم

به گزارش فریاد، در حالی که گفته می‌شود آندره استراماچونی رضایت خود را برای بازگشت به استقلال اعلام کرده اما امروز صبح صادق درودگر از اعضای هیات رییسه سازمان لیگ در گفت و گویی رادیویی اعلام کرد که این اعلام رضایت در واقع سه پیش شرط عجیب دارد که سرمربی ایتالیایی آن را طی یک  ایمیل به باشگاه استقلال اعلام کرده است.
صادق درودگر در این گفت و گو عنوان کرد که مدیران استقلال با هواداران این باشگاه روراست نیستند چرا که هرگز در مورد این ایمیلی با طرفدران استقلال صحبت نکرده اند. هر چند درودگر مدعی شد در صورت بازگشت استراماچونی اولین کسی که به استقبالش خواهد رفت او خواهد بود و تلاش خواهد کرد تا مشکل ثبت قرارداد این مربی را حل کند.
 طبق گفته درودگر وکیل  استراماچونی در نامه‌ای که به باشگاه استقلال زده سه درخواست مهم خود را عنوان کرده است.
۱- این مربی گفته زمانی مذاکره می‌کنم که یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو به حسابم واریز شود.(مبلغی در حدود ۴۴ میلیارد)
۲-وزیر ورزش نامه‌ای بزند که ممنوعیت جذب خارجی‌ها لغو شده است( استراماچونی احتمالا برای بازگشت به استقلال بازیکنان خارجی جدیدی را در نظر دارد)
۳- بعد از اجرای این دو مورد، در قطر برای عقد قرارداد جدید مذاکره می‌کنیم.
مشخص نیست استراماچونی این مبلغ را تحت چه عنوانی درخواست کرده است. قرارداد فصل آینده با استقلال و یا  تمام مبلغ قرارداد دوساله‌اش با استقلال که باز هم از این رقم کمتر است. با این همه به نظر می‌رسد استراماچونی کهخ از پیروزی خود در پرونده شکایتش از آبیها مطمئن است در تلاش است تا در صورت بازگشت یا توافقی جدید و البته قراردادی به مراتب بالاتر این بار روی نیمکت استقلال بنشیند.