استاندار ایلام:

دولت سیزدهم در سختی‌ها کنار مردم خواهد بود

استاندار ایلام تقویت اعتماد مردم و تلاش برای تحقق شعار دولت مردمی را تکلیف همه مسوولان دانست و گفت: دولت سیزدهم در سختی‌ها کنار مردم خواهد بود.
به گزارش فریاد، حسن بهرام‌نیا روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان دره‌شهر با تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت: خدمات و شرایط فراهم شده در نظام جمهوری اسلامی ایران در ابعاد گوناگون قابل مقایسه با حکومت سرسپرده شاهنشاهی‌ نیست.
وی با بیان اینکه حکومت فاسد شاهنشاهی‌ در برابر ابرقدرت‌ها از جمله آمریکا تعظیم و در برابر مردم جامعه گردن‌کشی می‌کرد، افزود: رژیم پهلوی شخصیت‌ مردم را لگدمال و این‌ کشور را به جولانگاه عیش و نوش آمریکایی‌ها در جزیره کیش تبدیل کرده بود.
استاندار ایلام با بیان اینکه تاریخ بهترین سند برای گواه حرف‌های آن دوران است، یادآور شد: امروز به برکت نظام به جایی رسیده‌ایم که سردار سلیمانی‌ها دست پرورده این نظام هستند، چرا که این بزرگ مرد در مکتب امام و رهبر انقلاب تربیت شده و الگویی برای همه انسان‌های آزادی‌خواه شده است.
بهرام‌نیا با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه کارهای عمرانی در شهرستان دره شهر تاکید کرد: پروژه ایستگاه پمپاژ آب دره‌شهر با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی یک هزار و ۷۳۰ هکتار از اراضی این شهرستان را آبی خواهد کرد.
وی اضافه کرد: تکمیل و به سرانجام رساندن این پروژه کار بسیار بزرگی است که در راستای تولید و تغذیه عمومی  توسعه شهرستان دره شهر  را به دنبال خواهد داشت.
استاندار ایلام با اشاره به تونل بزرگ کبیرکوه هم‌ گفت: این تونل یک پروژه بزرگ و بی نظیر در مقیاس ملی به طول ۶.۵ کیلومتر است که ۱۷.۵ کیلومتر مجموع راه‌های ورودی و خروجی آن است.
بهرام‌نیا پیشرفت فیزیکی این پروژه ملی را ۷۲ درصد عنوان کرد و افزود: امسال و از محل سفر ریاست جمهوری به این طرح ۴۰۰ میلیارد تومان است.
به گفته استاندار ایلام تاکنون اعتباری معادل یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل این‌ پروژه هزینه شده است.
استاندار ایلام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بارش نزولات جوی در استان هم گفت: در برخی از شهرهای استان مانند مورموری آبدانان دچار آسیب شدیم که پیام آن این بود که باید مسوولان آمادگی‌های لازم را برای پیگیری از خطرات احتمالی داشته باشند، بلافاصله بعد از سیل مورموری ستاد بحران تشکیل و تمام اعضای شورای مدیریت بحران در موضوع سیل مورموری و بارش برف به صورت شبانه‌روز پای کار و در کنار مردم بودند.
وی از پرداخت خسارت به سیل‌زدگان بخش کلات مورموری توسط بنیاد مستضعفان خبر داد و افزود: خوشبختانه مسوولان استانی در جریان سیل اخیر خوب عمل کردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم منطقه قرار گرفتند.
وی در ادامه سخنان خود انتصاب امام‌جمعه جدید شهرستان دره شهر را تبریک‌ گفت و یادآور شد: امیدواریم با استفاده از وجود ایشان و فرماندار جدید و با تعامل و همکاری و همدلی همه مسوولان شهرستان دره شهر از وضعیت موجود به وضع بهتری گرایش پیدا کند.
وی خطاب به فرماندار جدید گفت:  از توان نخبگان و ظرفیت‌های بومی در رفع مشکلات استفاده در این شهرستان استفاده و معاونت های استانداری ایلام که دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای هستند، برای توسعه دره شهر به صورت راهبردی استفاده شود.
نظرات ارسال نظر