استاندار ایلام:

منشور دولت سیزدهم توانمند کردن نیازمندان جامعه است

استاندار ایلام بر لزوم حمایت جدی از افراد ناتوان جامعه به عنوان منشور دولت سیزدهم تاکید کرد و گفت: اصحاب رسانه می‌توانند پل ارتباطی بین محرومان و مسوولان و انعکاس دهنده مشکلات مردم باشند.
به گزارش فریاد، حسن بهرام‌نیا روز جمعه در سفر غیررسمی به شهرستان ملکشاهی در دیدار با یک خانواده کم بضاعت حادثه دیده این شهرستان اظهار داشت: منشور دولت سیزدهم حمایت از افراد ناتوان و توانمند کردن آنان است که برای تحقق این مهم تمامی تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.
وی در این دیدار که مدیران کل کمیته امداد و بهزیستی و جمعی دیگر از مسوولان استانی حضور داشتند، ضمن رسیدگی به مشکلات این خانواده دستورات لازم برای رسیدگی فوری را صادر کردند.
استاندار ایلام با عنوان این مطلب که دولت سیزدهم یک دولت مردمی، در کنار مردم و برای مردم است اظهار داشت: یکی از منشورهای مهم دولت سیزدهم حمایت همه جانبه از افراد ناتوان جامعه است.
وی افزود: ساعت ۱۹ روز گذشته زمانی که متوجه مشکل این خانواده شدم، بسیار ناراحت و متاثر گشتم و بلافاصله با هماهنگی مدیران ذی ربط مقرر شد امروز برای عیادت و دلجویی و همراهی خدمت برسیم.
بهرام‌نیا ضمن تاکید بر این مهم که در همه شرایط به ویژه سختی‌ها در کنار مردم هستیم، گفت: امروز در آستانه دهه مبارک فجر هستیم و در این فضای معنوی و مقدس نگاه دولت و نظام رفع مشکلات به ویژه افراد ضعیف و کم بضاعت جامعه است. 
وی ادامه داد: اینجا از همه مردم و به ویژه رسانه‌ها می‌خواهم که صدای محرومانی باشند که از دید ما پنهان هستند تا در راستای پیگیری و رفع مسائل و مشکلات آنان اقدامات لازم انجام دهیم.
در پایان این دیدار نماینده عالی دولت به مسوولان ذیرربط استانی و شهرستانی دستور داد تا مسائل و مشکلات این خانواده کم بضاعت که یکی از اعضای آن در اثر حادثه تصادف در کما است را با قید فوریت پیگیری و حل و فصل کنند.
نظرات ارسال نظر