توزیع اقلام ورزشی بین هفت روستای محروم ایلام

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اقلام ورزشی بین هفت روستای محروم و کم برخوردار استان توزیع شد.
به گزارش فریاد، مظفر علی شایی با اشاره به توزیع تجهیزات ورزشی بین روستاهای محروم استان اظهار داشت: وسایل توزیع شده بر اساس نیاز‌های هر شهرستان به منظور افزایش سرانه ورزشی و تکمیل اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی امروز ارسال شده است.
وی افزود: در آینده با توجه به ساماندهی و هماهنگی‌های لازم انجام شده با هیات‌های ورزشی هر شهرستان تلاش داریم به مناطق کم برخوردار استان بیش از گذشته توجه کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام تاکید کرد: برگزاری رویداد‌های محله‌ور، اعزام مربیان داوطلب حوزه‌های ورزشی به منظور آموزش در بخش مختلف ورزشی، از جمله برنامه اداره کل ورزش و جوانان برای هدفمند کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان مناطق محروم بوده که نتیجه این اقدامات شناسایی استعداد‌ها هر منطقه است.
علی شایی ادامه داد: توجه ویژه به ورزش روستایی و تجهیز خانه‌های ورزش روستایی علاوه بر توسعه ورزش پیشرفت ورزش هر منطقه موجب می‌شود که ارتباط بین ورزش محلات با ورزش قهرمانی در شهر‌ها برقرار شود.
نظرات ارسال نظر