رئیس فراکسیون زنان مجلس خبر داد؛

اختصاص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار ایلام

رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس گفت: با تلاش و همدلی ۱۰۰ میلیارد ریال برای توانمندی و ۳۰۰ میلیارد ریال برای حوزه اشتغال زنان سرپرست خانوار در استان ایلام اختصاص یافته است.
به گزارش فریاد، شیدا قاسم پور روز پنجشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با حضور استاندار ایلام افزود: امیدواریم با تلاش و با حمایت دولت بستر توانمندسازی این زنان در جامعه فراهم و بتوانیم خدمت کوچکی به جامعه داشته باشیم.
وی ادامه داد: امسال در تبصره ۱۸ به هر استانی ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است که باید از این فرصت به خوبی استفاده شود.
رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اختصاص اعتبار از طریق این تبصره، یک فرصت تاریخی برای توسعه استان‌ها به ویژه استان‌های محروم است، گفت: این اتفاق در کنار اعتبار ۲۰ هزار میلیارد تومان محرومیت‌زدایی و اعتبارات تبصره ۱۶ می‌تواند نقش مهمی در راستای توسعه استان‌ها با ایجاد ظرفیت‌های جدید داشته باشد.
قاسم پور ابراز کرد: حضور سارا فلاحی در مجلس شورای اسلامی با توجه به توانمندی‌هایی که در عرصه دانشگاهی و ارائه برنامه‌های خلاقه دارند، نشان دهنده ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بانوان استان ایلام است و نشان می‌دهد که این فرصت‌ها وجود دارد و باید تلاش کرد که ظرفیت‌های استان به منصه ظهور برسد.
نظرات ارسال نظر