مدیرکل استاندارد ایلام:

نمک خوراکی با نام تجاری آوا در ایلام غیراستاندارد است

مدیرکل استاندارد ایلام از غیر استاندارد بودن نمک با نام‌ تجاری «آوا» خبر داد و گفت: فرآورده‌ی ذکر شده مشمول مقررات استاندارد اجباری است.
به گزارش فریاد، به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد ایلام، مهناز همتی روز دوشنبه اظهار داشت: با بررسی‌های انجام شده، مشخص شد فرآورده نمک با نام تجاری «آوا»، با علامت استاندارد و بدون کد رهگیری استاندارد جعلی بوده و تولید، تمرکز و فروش این فرآورده بدون داشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد ممنوع است.
وی با اشاره به حضور کارشناسان استاندارد در بازار و جمع‌آوری این فرآورده، افزود: از آنجایی که علامت استاندارد درج شده بر روی محصول مذکور جعلی و فاقد اعتبار است، لذا از همشهریان می خواهیم برای حفظ سلامت خود و خانواده، از خرید و مصرف این محصول غیراستاندارد خودداری کنند.
مدیرکل استاندارد ایلام یادآور شد: از کلیه همشهریان خواهشمندیم با توجه به اهمیت موضوع و حفظ سلامت مردم در صورت رؤیت این فرآورده در مراکز عرضه، ضمن عدم خرید آن، موضوع را از طریق شماره تماس ۳۲۲۲۵۹۵۵ به اداره کل استاندارد ایلام یا به سامانه پیامکی اداره کل ۵۰۰۰۱۱۵۱۷ منعکس تا نسبت به جمع آوری آن اقدام لازم انجام شود.
نظرات ارسال نظر