استاندار ایلام:

روحیه جهادی رمز موفقیت انقلاب اسلامی است

استاندار ایلام گفت: روحیه جهادی و تفکر بسیجی می‌تواند پایه‌های ستبر نظام و انقلاب اسلامی را بیش از گذشته تقویت و مستحکم کند.
به گزارش فریاد، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام در نشست مجمع جهادگران بسیج سازندگی استان گفت: با اهدف توسعه کشور، استفاده از ظرفیت و توان نیروهای جهادی برگزاری نشست‌های مجمع جهادگران با استانداران و دیگر مسئولان استانی در دستور کار قرار دارد.
وی با تبریک هفدهم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس بسیج سازندگی، گفت: گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در راستای تقویت بنیه‌های نظام و انقلاب اسلامی و خدمت به مناطق محروم سر از پا نمی‌شناسند و ما به این حال نیرو‌های جهادگر غبطه می‌خوریم که در دورافتاده‌ترین نقاط کشور و خارج از قید پست و مقام در راستای خدمت به محرومین عرق می‌ریزند و خاضعانه به مردم خدمت می‌کند.
استاندار ایلام با اشاره به اینکه نیرو‌های مومن انقلابی جهادی، به صورت جهادگونه به هر وظیفه‌ای که محول می‌شده است پای کار بوده اند، تاکید کرد: آنچه در دفاع مقدس جنگ را در برابر ۶۴ کشور جهان با همه امکانات نظامی جنگ سرد و سخت به پیروزی رساند چیزی جز روحیه جهادی نبود.
بهرام‌نیا با بیان اینکه ۹ تفاهم‌نامه بین بسیج سازندگی و دستگاه‌های اجرایی استان امضا شده است، افزود: وجود بیش از ۱۱۰۰ گروه جهادی در استان ظرفیت بزرگی است که می‌توان از این ظرفیت در راستای توسعه استان و محرومیت‌زدایی استفاده کرد.
نظرات ارسال نظر