حمایت بنیاد ۱۵ خرداد از زوج‌های نابارور ایلامی

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام،از حمایت این بنیاد از زوج‌های نابارور جهت فرزندآوری در ایلام خبر داد.
به گزارش فریاد، یدالله عزیزی با اشاره به ماموریت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، در زمینه حمایت از درمان ناباروری و افزایش جمعیت در مناطق محروم جامعه،اظهار کرد: در راستای برقراری عدالت اجتماعی ،به این افراد ،تسهیلات قرض الحسنه اعطا می‌شود.
وی افزود: متقاضیان باید مدارک شناسایی و پزشکی معتبر مبنی بر ناباوری ارائه و همچنین صحت سنجی و بررسی‌های لازم در مورد محرومیت و نیازمندی شخص محرز شود.
عزیزی اضافه کرد: متقاضیانی که دارای بیمه تکمیلی و کسانیکه در طول یکسال اخیر از حمایت‌های درمانی ستاد اجرایی فرمان امام و واحد‌های تابعه بهرمند بوده اند، مشمول برنامه حمایتی در این زمینه نمی‌شوند.
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایلام با اشاره به اینکه مبلغ وام قرض‌الحسنه ناباروری برای زوج‌های تحت درمان ۱۰۰ میلیون ریال است، تاکید کرد: برای زوج‌هایی که درمان آنها با موفقیت سپری شده و منجر به بارداری شده است ۲۰۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه از طرف بنیاد ۱۵ خرداد اعطا می‌شود.
عزیزی اضافه کرد: برای بهره مندی از تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی علاوه بر دریافت مدارک درمانی اخذ مدارک مبتنی بر بارداری مادر نیز لازم است.
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت:09:00
نظرات ارسال نظر