اجرایی شدن ۸۶ درصد پروژه‌های سفر رئیس‌جمهور به ایلام

معاون اجرایی رییس‌جمهور با اشاره به این که ۱۰۰ مصوبه در سفر اول رییس‌جمهور به استان مصوب شد که بعد ۴۰ مصوبه به آن اضافه شده است، گفت: ۸۶ درصد پروژه‌های سفر رئیس‌جمهور به ایلام اجرایی شده‌اند.
به گزارش فریاد، محسن منصوری در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام یادآور شد: بیش از یک هزار میلیارد تومان از اعتبارات سازمان برنامه و بودجه برای تحقق مصوبه های سفر ریاست جمهوری پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها، اعتبارات به پروژه‌ها تزریق می‌شود، افزود: مصوبات و تحقق وعده‌ها، جزء اولویت‌های دولت است چرا که خیلی از پروژه‌ها پیشران توسعه هستند.
معاون اجرایی رئیس جمهور یادآور شد: در سفر دوم رییس جمهور، پروژه‌های اقتصادی مردم محور در اولویت قرار می‌گیرد چرا که به اعتقاد دولت سیزدهم استفاده از ظرفیت مردم باعث پیشرفت کارها می‌شود.
منصوری با بیان این که تزریق اعتبار و امید به مردم از بزرگترین اهداف مهم دولت است، ادامه داد: مردم سرمایه اصلی دولت هستند و در همه حوزه‌ها اتکای دولت به مردم است.
وی میزان اعتبارات سفر برای بخش‌های عمرانی و تسهیلاتی را چهار هزار و ۸۷۰ ذکر کرد و گفت: دولت گام محکمی برای تحقق مصوبه‌ها برداشت و تاکنون ۷۰ درصد مصوبه‌ها تحقق یافته است.
وی با بیان این که مردم متعهد، ولایی و شهیدپرور ایلام به گردن انقلاب و نظام حق و دین بزرگی دارند، افزود: این استان نسبت به جمعیت بالاترین شهدای کشور را تقدیم انقلاب کرده و دولتمردان باید در عمل مشکلات این استان را برطرف کنند.
معاون اجرایی رئیس جمهور به موضوع اغتشاشات اشاره کرد و ادامه داد: در حوادث اخیر، ایلام جزء استان های بود که کمترین مشکل را داشت، این مساله نشان از نجابت مردم و علاقه و وفاداری آنها به نظام و انقلاب دارد.
نظرات ارسال نظر