امام جمعه ایلام:

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از مهم‌ترین مطالبات ایلام است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه پروژه‌های زیرساختی متعددی در سفر سال گذشته رییس‌جمهور به استان تصویب شده است، گفت: باید هرچه سریعتر پروژه‌های اولویت‌دار به نتیجه برسند.
به گزارش فریاد، منصوری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به پرداخت ۷۰ درصدی تعهدات سازمان برنامهایلام از استان‌های پیشرو در تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور و بودجه و دولت برای تحقق مصوبات سفر در ایلام اظهار کرد: ۱۰۰ مصوبه در سفر رئیس جمهور به ایلام منعقد شده بود و در گام بعد ۴۲ مصوبه اضافه شد و اعتبارات خوبی برای این مصوبه گذاشته شده است. 
وی با بیان اینکه تمامی تعهداتی که به مردم داده شد اجرایی می‌شود، افزود: ایلام از استان‌های پیشرو در تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور است که در این راستا از مسئولان استانی که بسیار خوب پیگیری کردند قدردانی می‌کنم.
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه ها، اعتبارات تزریق می‌شود و تا کنون ۴ هزار و ۸۷۰ میلیارد تومان برای تکمیل این طرح‌ها در نظر گرفته شده است و رقم خوبی هم برای تسهیلات در نظر گرفته شد.
 منصوری با بیان اینکه مردم ایلام حق زیادی به گردن انقلاب و کشور دارد، تاکید کرد: باید در عمل مشکلات استان را بر طرف کرد و پروژه‌های اقتصادی مردم محور در سفر دوم رئیس جمهور در اولویت قرار ‌گیرد.
معاون رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری همچنین در خصوص مسایل اخیر و اغتشاشات گفت:در حوادث اخیر، ایلام جزو استان‌هایی بود که کمترین مشکل را داشته است، این مسئله نشان از نجابت و علاقه مردم استان به نظام و انقلاب دارد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام هم در دیدار با معاون اجرایی رئیس جمهور گفت:‌زحمات معاونت اجرایی رئیس جمهور در اربعین و محرومیت زدایی قابل تقدیر است.
حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با اشاره به اینکه مردم استان ایلام همیشه دلسوز نظام و همراه انقلاب بودند، افزود: انتظار داریم به مصوبات سفر رئیس جمهور در استان ایلام توجه ویژه شود.
وی همچنین از سامانه گرمسیری،شهرک پروپیلن،‌ توجه به توسعه راه ها و اجرای راه آهن ،توجه ویژه به اعتبارات فرهنگی اربعین و تکمیل و راه اندازی بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی رازی شهر ایلام به عنوان مهمترین مطالبات استان ایلام یاد کرد و خواستار توجه بیشتر دولت برای تکمیل آنها شد.
نظرات ارسال نظر