مدیرکل ورزش و جوانان ایلام:

استان ما از لحاظ منابع خدادادی جزء استان‌های برخوردار است

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: استان ما از لحاظ منابع خدادادی جزء استان‌های برخوردار است و به دلیل عدم بهره‌وری مناسب از این منابع در ردیف استان‌های کم برخوردار هستیم و امیدواریم حضور نماینده استان در کمسیون ورزش باعث توسعه ورزش استان باشد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ صبح امروز جلسه حوزه ورزش با مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد. شهاب شهبازی مدیرکل ورزش و جوانان گفت: فرصت را غنیمت می‌شمارم به دلیل حضورپیشکسوت ورزش به عنوان معاون ورزش که با نگاه ورزشی مثبت ایشان می‌توان برای ورزش استان آینده خوبی پیش‌بینی کرد. تقدیر و تشکر کنم 
شهبازی اضافه کرد: این اولین جلسه حوزه ورزش در بدو حضورم به عنوان خادم ورزش و جوانان استان است که برگزار می‌شود
مدیر کل ورزش و جوانان بیان کرد: در ابتدای مدیریت اینجانب جوزه ورزش در اولویت قرار گرفت چون دغدغه شما دقیقا دغدغه بنده نیز هست و متاسفانه مدیران دولت رییسی با مشکلات اعتبارات کار خود را آغاز کردند.
شهبازی افزود: استان ایلام از لحاظ سرانه فضای ورزشی به نسبت جمعیت در قیاس با استان‌های دیگری وضعیت مناسبی دارد اما به دلیل پراکندگی این فضاها بعضی از اماکن هنوز بطور مطلوب قابل استفاده نمی‌باشند و در بعضی از بخش‌ها که استعدادهائی بالقوه‌ای دارند افزایش فضای ورزشی مورد نیاز است .
وی ادامه داد: استان ما از لحاظ منابع خدادادی جزء استان‌های برخوردار هستیم و به دلیل عدم بهره‌وری کامل و مناسب از این منابع در ردیف استان‌های کم برخوردار قرار گرفته‌ایم و امیدواریم حضور نماینده استان در کمسیون ورزش باعث رشد و توسعه ورزش استان از طریق جذب منابع مالی برای ورزش باشد.
شهاب شهبازی در پاسخ به سوالات اعضای حوزه ورزش جلسه بیان کرد: طرح آمایش ورزش که در دستور کار قرار گرفته است در آینده به اجرا در خواهد آمد و در تلاش برای رفع نیازهای مالی هیئت‌های ورزشی هستیم گرچه هیئتهای ورزشی برای تقویت بنیه مالی خود نباید به این کمک‌ها اکتفا کنند و خود جوش به دنبال کمک‌های خیرین باشند تا بتوانیم ورزش استان را به مسیر توسعه هدایت کنیم.
وی افزود: ما باید در کنار مردم باشیم و جهادی عمل کنیم و برای توسعه و رشد ورزش و دیگرحوزه‌های مرتبط به امور جوانان پیش قدم باشیم که این سرمایه گرانبها را از دست ندهیم و شرایطی را فراهم کنیم تا ورزشکاران با استعداد استان به عرصه‌های ملی و بین‌المللی معرفی شوند
روابط‌عمومی و اطلاع رسانی ورزش و جوانان استان ایلام
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ ساعت:17:36
نظرات ارسال نظر