شهبازی سکاندار ورزش استان شد

با برگزاری آیین تکریم و معارفه و با حضور معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان، شهاب شهبازی به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان ایلام منصوب شد.
به گزارش فریاد، معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان در این مراسم، گفت: توفیق بزرگی است که در بین شما دوستان قرار دارم. یکی از نکات بسیار مهم این است که وقتی در دولتی مسئولیت می‌پذیریم این دغدغه را داشته باشیم رئیس آن دولت چگونه به مدیریت فکر می‌کند و طوری رفتار کند که نه از او عقب‌تر باشد و نه جلوتر.
دکتر بنیامین شکوه‌فر ادامه داد: بر حسب فرمایشات رئیس جمهور، مدیریت باید بر مبنای محبت به مردم شکل بگیرد و اساس نگاه انقلاب اسلامی نیز همواره در این ۴۰ سال همین بوده است.
شکوه‌فر تصریح کرد: بر حسب برآوردهای ما استان ایلام نیاز به توجه بیشتری دارد و نگاه رئیس جمهور هم به این شکل است. مدیران باید تمام تلاششان را به کار بگیرند. در این دولت مدیر پشت میزنشین نمی‌خواهیم. عده‌ای می‌گفتند که چرا اعضای دولت مرتب در سفر باشند که رهبر انقلاب در دیدار اخیر پاسخ این سوال را دادند و گفتند که باید دیدار چهره به چهره وجود داشته باشد. تغییرات طبیعی است و در این تغییرات خیری نهفته است.
وی ادامه داد: در بحث عوض شدن مدیرکل اصلاً بحث کارآمدی نبوده و از ظرفیت ایشان در جای دیگری استفاده می‌شود و آقای شهبازی هم از خانواده بزرگ ورزش و جوانان هستند و وقتی استاندار ایشان را معرفی کردند بعد از بررسی‌هایی، مشخص شد ایشان چنین توانایی را دارند و امیدواریم بتواند در این راه موفق باشد.
معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان عنوان داشت: استاندار ایلام دغدغه ورزش این استان را دارد و امید است از این ظرفیت هم استفاده شود و امیدواریم استان ایلام در ورزش قهرمانی در آینده نزدیک هم خوش بدرخشد ولی لازم است که دوستان در مجموعه زیرساخت به این مسئله توجه کنند تا شرمنده مردم این استان نشویم و باید توجه داشت که هیئت‌های ورزشی، خط مقدم پیشرفت ورزش هستند.
دکتر شهریار عباسی، معاون اقتصادی استانداری ایلام نیز در این مراسم با اشاره به اینکه امروز تمام مردم استان درگیر مسئله اربعین هستند و بخش عظیمی از مدیران استان در مهران مستقر هستند، اظهار کرد: آقای علی‌شاهی از مدیران خوش‌فکر و پرتلاش اداره ورزش و جوانان بوده است و امیدواریم مدیر جدید بتواند نگاه خوبی به ورزش استان داشته باشد و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کند.
در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مظفر علی‌شائی به عنوان مدیرکل سابق، شهاب شهبازی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان معارفه شد.
خبرنگار: یونس میرزائی
نظرات ارسال نظر