طرح نذر "حاج قاسم سلیمانی" در ایلام اجرا می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان ایلام از اجرای طرح نذر قاسم سلیمانی در استان ایلام با همکاری کمیته امداد و سپاه امیرالمومنین استان خبر داد.
به گزارش فریاد، قنبر موسی‌نژاد در نشست شورای مدیران این نهاد اظهار داشت: بر اساس تفاهم طرح نذر نامه امضاء شده بین کمیته امداد و سپاه، طرح نذر قاسم سلیمانی با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج و استفاده از ظرفیت قشر بسیج در راستای کمک به نیازمندان و توزیع بسته‌های معیشتی و حمایتی اجراء خواهد شد.
وی افزود: این طرح در ادامه‌ی طرح اطعام و احسان حسینی بوده که از اوایل ماه محرم آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.
موسی‌نژاد یادآور شد: کمیته امداد و حوزه بسیج سپاه در سال‌های اخیر در راستای محرومیت‌زدایی همکاری‌های بسیار نزدیکی با هم داشته‌اند و از ابتدای امسال نیز طرح‌های ایران همدل و ایران مهربان با همکاری این دو دستگاه در راستای خدمت به نیازمندان و مددجویان اجرایی شده‌اند.
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین سپاه ایلام نیز در این نشست گفت: کمیته امداد با مسئولیت کمیته محرومیت‌زدایی کنگره بزرگداشت ۳ هزار شهید استان که آذرماه برگزار خواهد شد، مسئولیت اصلی را بر عهده دارد.
سرهنگ نصرالهی افزود: در قالب کمیته محرومیت‌زدایی، ۴۳ نوع خدمت برای ارائه به نیازمندان هدف گذاری شده است که شامل توزیع سبد‌های معیشتی، سبد‌های بهداشتی، ساخت و تأمین مسکن، سرپرستی از ایتام، توزیع کالا و اقلام ضروری و موارد دیگر است.
وی یادآور شد: از آنجایی که در قالب طرح ایران مهربان و سرپرستی از ایتام، حوزه بسیج سپاه تعهداتی در این زمینه دارد تا کنون بیش از ۸۰ درصد تعهدات انجام گرفته و مابقی نیز به زودی انجام خواهد شد.
نظرات ارسال نظر