اهدا ۱۵۰ بسته لوازم التحریر به کتابخانه‌های روستایی ایلام

در مراسمی با حضور مدیران کل کتابخانه‌های عمومی و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ایلام ۱۵۰ بسته لوازم التحریر و کیف به ۱۴ کتابخانه روستایی استان اهدا شد.
به گزارش فریاد، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام در حاشیه این آئین گفت: این تعداد بسته با همت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان ایلام تهیه و توزیع شده و متناسب با جمعیت هر روستا بین ۸ الی ۱۲ بسته به هر کتابخانه روستایی اهدا شد.
سمیه حیدری افزود: ارزش تقریبی هر بسته لوازم التحریر چهار میلیون ریال برآورد شده و در مجموع برای ۱۵۰ بسته بیش از ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
وی با بیان اینکه توزیع این بسته‌ها با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش هر منطقه و مدیران مدارس به دانش آموزانی که عضو فعال کتابخانه‌ها عمومی استان هستند، اهدا شده است، افزود: اولویت اهدا این بسته‌ها به دانش آموزان کم برخوردار است.
حیدری در خصوص برنامه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برای هفته ملی کودک نیز گفت: اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در هفته کودک در کتابخانه‌های مستقر در شهر‌های با وضعیت نارنجی کرونا با حضور حداکثر ۳۰ کودک و دانش آموز ویژه برنامه‌هایی نظیر معرفی کتاب، قصه گویی و نقاشی برگزار می‌کند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام  تصریح کرد: بدلیل اینکه اثرگذارترین و مهم‌ترین اقدامات انجام شده کتابخانه‌ها در بخش کودک خواهد بود در هفته کودک برنامه داریم یک سری کتاب و لوازم التحریر نیز به کودکان اهدا کنیم.
نظرات ارسال نظر