مدیر شعب پست بانک ایلام:

رونق اقتصاد روستاها از مهمترین اهداف پست بانک ایران است

حاتم سلیمانی مدیر شعب پست بانک استان ایلام گفت: رونق اقتصاد روستاها از مهمترین اهداف پست بانک ایران است و فعالیت این بانک در استان ایلام کارنامه موفقی دارد.
به گزارش فریاد، مدیر شعب پست بانک ایلام اظهار کرد: پست بانک استان ایلام با بهره‌گیری از 85 باجه روستایی فعال در سطح استان و با استفاده از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای بانکی تمام خدمات بانکی را به روستاییان استان ارائه داده و این فعالیت‌ها نقش قابل توجهی در جلوگیری از مهاجرت روستاییان، کاهش تردد به شهرها، صرفه‌جویی در وقت و هزینه مردم، کاهش مصرف سوخت و پایین آمدن میزان تصادفات در جاده‌های روستایی داشته است.
سلیمانی تصریح کرد: در راستای دسترسی روستایییان به خدمات الکترونیک بانکی پست بانک استان با راه‌اندازی 52 دستگاه خودپرداز، نصب بیش از 2 هزار و دویست دستگاه خودپرداز(pos)، فعال‌سازی تعداد حدود 5 هزار فقره همراه بانک و تعداد 4 هزار و 500 اینترنت بانک نقش چشمگیری در ایجاد رفاه، کاهش مهاجرت و تردد روستاییان به شهرهاداشته است.
سلیمانی سرویس چکاوک را از خدمات ارزشمند باجه‌های روستایی دانست و افزود: با استفاده از این سرویس روستاییان عزیز می‌توانند چک‌های مربوط به تمام بانک‌ها را به بادجه روستایی ارائه دهند و مسئول باجه نیز پس از وصول چک از طریق شبکه بانکی وجه چک را به حساب آورده چک واریز می‌کند.
وی افزود همچنین این بانک با پرداخت تسهیلات بانکی متنوع: از محل منابع داخلی، صندوق توسعه ملی، وام‌های مربوط به کمیته امداد و بهزیستی و وام ازدواجی در تامین سرمایه مورد نیاز روستاییان جهت فعالیت اقتصادی و امور روزمره کمک نموده است.
مدیر شعب پست بانک استان بر آمادگی این بانک جهت تسهیل خدمات‌رسانی سایر ارگان‌ها به روستاییان از طریق باجه‌های روستایی تاکید کرد و افزود: به منظور رفاه حال ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا تفاهم‌ نامه‌ای بین پست بانک ایران و بانک دی منعقد شده و این عزیزان در صورت اقامت در روستا می‌توانند جهت دریافت مستمری خود به باجه‌های پست بانک مراجعه کنند.
مدیریت شعب پست بانک استان افزایش کیفیت و تعداد خدمات باجه‌ها را از مهمترین برنامه‌های این بانک دانست و گفت: از اقشار مختلف مردم انتظار داریم هرگونه پیشنهاد و یا انتقادی که در خصوص نحوه ارائه خدمات در باجه‌ها دارند را به روابط عمومی بانک منعکس کنند.
نظرات ارسال نظر