ششمین مدافع سلامت ایلام آسمانی شد

پرستار جهاندار رستم‌خانی مدافع سلامت در راه خدمت در عرصه بهداشت و درمان برای بهبود وضعیت سلامت جامعه و درمان بیماران کرونایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
به گزارش فریاد، محمد کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی شهادت جهاندار رستم‌خانی به عنوان ششمین شهید مدافع سلامت را تسلیت گفت و اظهار کرد: شهادت این همکار زحمتکش که ایثارگرانه و صادقانه جان خود را برای خدمت به مردم و نجات جان بیماران فدا کرد، افتخاری بزرگ برای خانواده محترم این شهید والامقام و همکارانش در دانشگاه علوم پزشکی محسوب می‌گردد و تلاش‌های شبانه‌روزی آن عزیز سفر کرده در کنار دیگر مدافعان سلامت، همواره در یاد و خاطره‌ها جاودانه است.
در ادامه این پیام آمده است: این شهید والا مقام مدافع سلامت در راستای تامین و حفظ سلامت مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده و با دیگر کادر درمان و هم‌رزمان خود در مسیر مقابله با بیماری کووید۱۹، به جانفشانی پرداخت تا سلامت بیماران حفظ شود. کادر سلامت استان برای خدمت صادقانه به مردم و بیماران، حتی حاضرند جان خود را فدا کنند و امید است که مردم عزیز برای محافظت از کادر درمانی و برای سلامت خود، توصیه‌ها و اصول بهداشتی را بیش از پیش جدی بگیرند. اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم، شهادت این بزرگمرد را با قلبی سَرشار از غم و اندوه به خانواده داغدار ایشان، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام تسلیت عرض نموده و برای آن شهید بزرگوار، علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم، صبر و شکیبایی مسالت دارم.
مراسم وداع با شهید مدافع سلامت جهاندار رستم خانی ساعت ۱۰ صبح امروز در محوطه بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام با حضور همکاران وی برگزار شد.
منصور جاوید تکنسین اتاق عمل، دکتر افسانه حسنوند عموزاده، دکتر عزالدین رستمیان، بهروز غلامی از پرسنل فوریت‌های پزشکی استان و دکتر جعفر سوخته دیگر شهدای مدافع سلامت استان ایلام هستند که در راه خدمت به بیماران کرونایی جان خود را از دست دادند.
نظرات ارسال نظر