اعلام اسامی نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر کنکور در ۵ گروه آزمایشی بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
به گزارش فریاد، در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی محمد پیام ثابتی از تهران، محمد شایان شعبانی از رفسنجان، محمد اسماعیلی از اراک، پارسا نوروزی‌نژاد از سبزوار، امیرمهدی میقانی از اراک، ترانه خسروجردی از مشهد، محمدجواد احمد‌پور از اصفهان ، محمدحسن جعفرآبادی از تهران، ماهان بیهقی از تهران و دانیال غریب از مشهد به ترتیب رتبه‌های ۱ تا ۵ را از آن خود کردند.
در گروه آزمایشی علوم تجربی نیما ابوالحسنی از تبریز، پارسا فتحی از اردبیل، عرفان کپه از ترکمن ، آیناز مارالی از جلفا، حسن قیم از اهواز، آرین آور از تهران، بارید محمدی از سقز، محمد حسن فلاحت از اهواز، آوا فاضلی از اصفهان و نگین سرلک از تهران نیز به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های یک تا ۱۰ شدند.
در گروه آزمایشی علوم انسانی امیرمهدی ذلفی از ابهر، جواد عبدیایی از شمیرانات، محمدجواد مهدیان از شاهین‌شهر، امیرحسین جلالی از یزد، امیرمحمد باقری از تهران، حسین ملکی از نیشابور، سحر محمدی از زنجان، سیدمحمدعلی شهرستانی از شمیرانات، دانیال دولت‌شاهی از تهران و امیرمحمد سلیمانی از تهران رتبه‌های ۱ تا ۱۰ این گروه آزمایشی را به دست آوردند.
در گروه آزمایشی هنر سید سپهر فرندی از زنجان، بهنود امیری از کرج، پریا الستی از تهران، می‌سا شفیع‌پور فومنی از رشت، و پروشا یوسف‌ سیاه‌بندی از تهران نیز رتبه‌های ۱ تا ۵ را کسب کردند.
همچنین امیرحسین زرندی از خوی، سحر دورودگر از تربت حیدریه، آرتین معتبری از تهران، دانیال منتظری از اصفهان، امیرحسین جعفرآبادی از تهران، و سید محمدصادق سیدهاشمی‌ریزی از کرج نیز به ترتیب رتبه‌های ۱ تا ۵ گروه آزمایشی زبان را به دست آوردند.
نظرات ارسال نظر