استاندار ایلام:

مدیران در پی رفع مشکلات باشند نه توجیه آن

استاندار ایلام گفت: مدیران اگر در حوزه کاری خود مسائل و مشکلاتی دارند به جای توجیه کردن بیایند دلایل مشکل را بیابند و در پی رفع آن باشند
به گزارش فریاد، قاسم سلیمانی‌دشتکی در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گفت: برای برطرف کردن تنگ نظری در امورات مدیریتی استان راهی جز بازکردن افق دید مدیران نداریم.
وی ادامه داد: مدیران اگر در حوزه کاری خود مسائل و مشکلاتی دارند به جای توجیه کردن بیایند دلایل مشکل را بیابند و در پی رفع آن باشند.  
وی در خصوص وضعیت بازار و کش و قوس‌های موجود در آن اشاره کرد و تصریح کرد: هرچیز را به قوه قهریه نسبت ندهیم وقتی مردم مشکل دارند سعی کنیم در جهت رفع آنها گام برداریم.
استاندار ایلام در ادامه به آمار اعلام شده در در خصوص وضعیت انبارها، رسید و حواله افزود: بر اساس گزارش اعلام شده استان ایلام در این شاخص‌ها نسبت به وضعیت کشوری از جایگاه ضعیفی برخوردار است.
وی در ادامه گفت: البته این آمار واقعی نیست و بایست جستجو کرد که مشکل کار کجاست آیا در این حوزه مشکل داریم که بایست علت یابی شود و یا گزارشات درست به مرکز اعلام نشده است که بایست اصلاح شود.
سلیمانی‌دشتکی در ادامه به جنگ روانی و اقتصادی دشمن اشاره کرد و افزود: ما پیشنهاد دادیم که برای تعادل در بازار ورودی، موجودی و خروجی کالاها را ثبت و بررسی کنیم.
وی به وضعیت انبارداری در استان اشاره کرد و گفت: سعی شود تعریف مشترکی از انبارداری بشود و فهم مشترکی در این رابطه ایجاد گردد.
وی سپس افزود" انبار هرجا می خواهد باشد، مسئله ای نیست مهم این است که اطلاعات انبار ثبت بشود و ورودی، موجودی و خروجی کالای آن نیز مشخص باشد و الی هر سازوکاری غیر از این به حساب قاچاق گذشته می شود.
نظرات ارسال نظر