استراماچونی – استقلال؛ دروغ بود؟!

بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال روز به روز سخت‌تر می‌شود.
به گزارش فریاد، چند هفته پیش احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در سفر به ایتالیا مذاکراتی را برای بازگشت استراماچونی انجام داد که این اتفاق برای مجیدی مربی سابق این تیم ناخوشایند بود اما مفاد این جلسه هرگز منتشر نشد.
این ماجرا با تصویب قانون مممنوعیت ورود بازیکن و مربی جدید خارجی به لیگ برتر ایران در فصل فوتبالی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ همزمان شد که مشکل بزرگ برای بازگشت استراماچونی به استقلا‌ل خواهد بود.
صادق درودگر عضو هیات رییسه سازمان لیگ فوتبال ایران در روزهای اخیر بعد از اصرار مدیران و هواداران استقلال برای ملغی شدن این قانون برای نشستن استراماچونی روی نیمکت استقلا‌ل با انجام مصاحبه هابی تلویحا اعلام کرده است خود استقلالی ها شرایط بازگرداندن استراماچونی را ندارند.

درودگر در تازه ترین اظهار نظر خود در خصوص این موضوع گفت:
«بنده واقعیتی را مطرح کردم و آن هم این بود که استراماچونی ای‌میلی به باشگاه استقلال زده و سه شرط گذاشته است؛ اول از همه اینکه رقم یک‌میلیون و ۶۰۰ هزار یورو و روزی ۱۰ هزار دلار جریمه را بگیرد و نامه‌ای از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان به او بدهند تا به‌صورت رسمی قانون منع ورود بازیکن و مربی خارجی را بردارند، سپس تازه با نماینده او در قطر مذاکره و توافق کنند. کف رقم درخواستی استراماچونی هم دو میلیون دلار بوده است. همین حالا هم استقلال برای تهیه پول شفر که ۵۰۰ هزار دلار است، دچار مشکل است تا پنجره نقل‌وانتقالاتی باز شود. باید با مردم شفاف باشیم و این اطلاعات را به آنها بدهیم، شاید مردم به باشگاه استقلال کمک کنند.»
مدیران استقلا‌ل در روزهای اخیر پاسخ شفافی به اظهار نظرهای درودگر نداشته اند و باید دید آنها به ادعاهای امروز درودگر پاسخ می دهند یا خیر.
نظرات ارسال نظر