اعلام آمادگی بیمه ایران برای حضور پررنگ‌تر در استان ایلام در ایام اربعین

استاندار ایلام در دیدار با مدیرعامل بیمه ایران بر نقش بیمه‌ها در اربعین امسال تأکید کرد و خواستار آمادگی کامل بیمه ایران در این ایام به لحاظ افزایش جمعیت زوار اربعین شد.
به گزارش فریاد، به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام امروز ۲۴ تیرماه در دیدار با پورکیان، مدیرعامل بیمه ایران با تأکید بر نقش بیمه در اربعین امسال، اظهار کرد: در بحث اربعین امسال با افزایش چندبرابری زوار به دلیل برداشتن ویزای عراق رو به رو خواهیم بود و تنها هزینه‌ای که زوار پرداخت خواهند کرد حق بیمه است که در این مورد نقش بیمه‌ها پررنگ‌تر خواهد شد.
وی با بیان اینکه اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۴ میلیون نفر در ایام اربعین از مرز مهران تردد داشته باشیم، عنوان کرد: در این زمینه باید در همه دستگاه‌ها و از جمله بیمه‌ها آمادگی لازم ایجاد شود.
نماینده عالی دولت همچنین خواستار افزایش اختیارات شعبه‌ بیمه ایران در استان در ایام اربعین شد و تأکید کرد: تفویض اختیار بیمه مرکزی ایران به استان ایلام در ایام اربعین  باعث تسهیل روند مسائل بیمه‌ای در استان خواهد شد.
استاندار ایلام، خواستار ایجاد شعبه بیمه ایران در جنوب استان ایلام شد و تصریح کرد: به لحاظ فاصله زیاد شهرستان‌های جنوبی استان ایجاد شعبه بیمه ایران در جنوب استان ضروری به نظر می‌رسد.
سلیمانی از خدمات و تلاش‌های مجموعه بیمه ایران در استان ایلام قدردانی کرد و گفت: بیمه ایران در بین مردم استان رضایتمندی خوبی ایجاد کرده است.
وی ضمن اعلام آمادگی در صورت ارائه طرح‌های نوین بیمه ایران در استان خواستار ایجاد تفاهم‌نامه‌هایی در این زمینه شد و تصریح کرد: استان ایلام آمادگی دارد در همه زمینه‌هایی که بیمه ایران می‌تواند از مردم استان حمایت کند از جمله طرح‌های نوین بیمه‌ای، بیمه عمر، بیمه منازل، بیمه فوت کارمندان دولت و... همکاری‌های لازم را انجام دهد.
پورکیان، مدیر عامل بیمه ایران نیز در این جلسه آمادگی خود برای حضور فعال در کنگره بزرگ اربعین اعلام و اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی‌هایی که استان در خصوص افزایش زوار اربعین در سال جاری دارد ما نیز بر خود لازم می‌دانیم که در خصوص افزایش اکیپ‌های سیار از زمان ورود زوار اربعین تا آخرین ایام در استان حضور داشته باشیم.
پور کیان بر ضرورت گسترش فرهنگ بیمه و تشویق مردم استان به انجام طرح‌های نوین بیمهای تأکید کرد و افزود: این طرح‌های نوین بیمهای می‌تواند آینده جوانان استان را تضمین نمایند و به عنوان مثال در بحث بیمه عمر با کمترین پس‌انداز می‌تواند منابع خوبی برای کسب و کار جوانان ایجاد کند.
وی تأکید کرد: مردم استان ایلام با مشکلات بسیاری هم در دوران جنگ تحمیلی و دیگر ایام روبه‌رو بوده‌اند و ما باید تلاش کنیم که با روش‌های کم‌هزینه از این عزیزان حمایت کنیم و یک راه این است که دولت با گسترش فرهنگ بیمه‌ای مشکلات ناشی از حوادث طبیعی را به سمت بیمه‌ها سوق دهد.
مدیرعامل بیمه ایران پایان تاکید کرد که در اسرع وقت نسبت به پرداخت خسارات بیمه‌گذاران اقدام خواهد شد.
نظرات ارسال نظر