سربازان مایه مباهات و ارزشمندی نظام اسلامی هستند

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی گفت: سربازان مایه مباهات نظام هستند و این به موجب خدمت صادقانه و بی ریای این قشر زحمتکش نیروهای مسلح برای این آب و خاک است.
به گزارش فریادف به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد شرفی در نشستی صمیمانه با سربازان به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و روز سرباز افزود: آنچه که باید در هفته دفاع مقدس مورد تشویق و پاسداشت قرار بگیرد، هنر تک تک رزمندگان اسلام است که با از جان گذشتگی خود در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و مردانه وارد نبرد شدند.
وی با تاکید بر اینکه خدمت سربازی، دوران پختگی و انسان سازی است، ادامه داد: هیچ موفقیتی بدون تلاش و کوشش کسب نمی شود بنابراین برای موفقیت باید تلاش کرد و راه های رسیدن به آن را آموخت.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: امروز شما جوانان برومند نظام اسلامی که افتخار خدمت به این کشور اسلامی را در کارنامه خود ثبت کرده اید باید قدر دوران جوانی خود باشید و از این دوران نهایت بهره را در جهت ارتقای سطح کمال، سلامت و تعالی رفتار برای آغاز یک زندگی موفق را ببرید.
این مقام انتظامی اظهار داشت: سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مایه مباهات نظام هستند و این به موجب خدمت صادقانه و بی ریای این قشر زحمتکش نیروهای مسلح برای این آب و خاک است که در سخت ترین شرایط خدمتی توانسته اند بر دشواری های دوری از خانواده و سایر مشکلات فائق آمده و باعث افتخار آفرینی و دفاع از حریم ملی کشور شوند و امنیت پایدار را در مقابله با معاندان و بدخواهان این نظام مقدس برای کشور خود فراهم آورند.
وی عنوان کرد: امروزه بسیاری از ماموریت های پلیس توسط کارکنان وظیفه انجام می گیرد که با به کارگیری و نظارت صحیح و منطقی می توان در افزایش کارآیی و بازدهی ماموریت های پلیس نقش ارزنده ای داشته باشند.
نظرات ارسال نظر