رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان:

توسعه مشارکت مادی و معنوی و خدمات داوطلبانه، محور اصلی ستاد اربعین حسینی

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و رییس کمیته مشارکت‎‌های مردمی ستاد اربعین حسینی استان ایلام گفت: فعالیت‌های این کمیته امسال بر محورهایی همانند توسعه مشارکت مادی و معنوی و خدمات داوطلبانه مردم و نهادهای اجتماعی استوار است.

به گزارش فریاد، رییس کمیته مشارکت‌های مردمی استان ایلام با اشاره به این نکته که این کمیته یکی از کمیته‌های ستاد اربعین حسینی استان ایلام است، بیان کرد: فعالیت‌های این کمیته امسال بر محورهایی همانند توسعه مشارکت مادی و معنوی و خدمات داوطلبانه مردم و نهادهای اجتماعی، سازماندهی مواکب استان در جهت خدمات‌رسانی ویژه به زائرین اربعین حسینی، فراهم نمودن زمینه‌های قانونی فعالیت مردم با هدف رونق بخشی به استان، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مناسب به زائرین استوار است.
سیدمحمد علوی فر افزود: مدیریت اعزام زائرین به صورت گروهی و کاروانی، کاهش و مدیریت هزینه‌ها، برنامه‌ریزی رسانه‌ای در جهت تحقق اهداف و اصول حاکم بر موکب‌های اربعین حسینی، تقویت فرهنگ کار گروهی و مدیریت جهادی از مهم‌ترین اهداف کمیته مشارکت های مردمی ستاد اربعین حسینی استان ایلام است.
رییس ستاد عتبات عالیات استان ایلام گفت: امسال استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان‌شرقی، خراسان رضوی و شمالی، سمنان، قم، گیلان، مازندران، مرکزی، قزوین و هرمزگان به عنوان استان‌های معین انتخاب شدند که این استان‌ها در پایانه مرزی مهران موکب‌های خود را برپا خواهند کرد.
علوی‌فر افزود: هماهنگ کننده و استقرار دهنده همه این مواکب، کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین حسینی و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام است.

نظرات ارسال نظر