ممنوعیت تردد کامیون در محورهای منتهی به مهران تا ۲ آبان

رئیس پلیس راه استان گفت: با توجه به پیش‌بینی افزایش سفرها در روزهای آتی و به منظور سهولت در تردد وسایل نقلیه،تردد کامیون،تریلی و تریلرها از ۱۵ مهرماه لغایت ۲ آبان در مسیرهای منتهی به مرز مهران ممنوع خواهد شد.
به گزارش فریاد، سرهنگ رضا همتی‌زاده اظهار کرد: با توجه به افزایش حجم تردد وسایل نقلیه در مسیرهای مواصلاتی استان و بویژه مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران، نیاز است که رانندگان  با رعایت صبر و حوصله و توجه به توصیه‌های پلیسی رانندگی کنند.
وی افزود: با توجه به عدم تکمیل برخی از عملیات‌های عمرانی و عدم یکنواختی این مسیرها بویژه در محور ایلام-مهران، ضروری است که رانندگان  با رعایت سرعت مطمئنه و توجه به تابلوهای نصب شده در مسیرها حرکت کنند.
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: با توجه به پیش‌بینی افزایش سفرها در روزهای آتی و به منظور سهولت در تردد وسایل نقلیه، تردد کلیه کامیون، تریلی و تریلرها از ۱۵ مهرماه لغایت ۲ آبان در مسیرهای منتهی به مرز مهران ممنوع خواهد شد.
سرهنگ همتی‌زاده یادآور شد: با توجه به اینکه بیشتر تصادفات روزهای اخیر در محورهای مواصلاتی استان ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان بوده است، می‌طلبد تمامی رانندگان در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی در توقفگاه‌های پیش‌بینی شده در مسیرهای استان توقف و پس از رفع خستگی نسبت به ادامه رانندگی خود اقدام کنند.
نظرات ارسال نظر