پیش بینی 550 شعبه در ایلام برای انتخابات آینده

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: رای مردم در اسفند در 550 شعبه جمع‌آوری خواهد شد.
به گزارش فریاد، محمد نوذری در نشست ستاد انتخابات استان ایلام که با حضور معاون وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون بر اساس اعلام فرمانداران ۱۲۰ نفر نامزد احتمالی حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان هستند که از این تعداد ۸۰ نفر در حوزه شمال و ۴۰ نفر در حوزه جنوب است.
وی تعداد شعب اخذ رای در انتخابات مجلس در این استان را ۵۵۰ شعبه عنوان کرد و افزود: از این تعداد  ۳۶۸ شعبه ثابت و ۱۸۲ شعبه سیار است که این تعداد در انتخابات دور قبل مجلس شورای اسلامی در استان ۵۳۱ شعبه بود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با قدردانی از تلاش مجموعه ستاد انتخابات استان برای مشارکت حداکثری مردم ، افزود: تلاش می‌شود با برگزاری انتخابات پرشور و با نشاط علاوه بر مشارکت حداکثر مردم، رقابتی سالم و امن برگزار شود.
نوذری تصریح کرد: تلاش می‌شود با هیات‌های نظارت برای حضور سلایق مختلف در انتخابات استان رایزنی شود تا افراد با سلیقه‌های سیاسی مختلف در این انتخابات حضوری حداکثری داشته باشند.
وی افزود: در راستای برگزاری انتخابات پرشور جلساتی با ائمه جمعه، احزاب و تشکل‌های غیردولتی برگزار شده و سعی شده است ایجاد شور و نشاط سیاسی در دانشگاه‌ها در اولویت قرار گیرد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام تصریح کرد: آسیب‌ها و چالش‌های انتخابات در دوره‌های قبل بررسی شده است و آسیب‌هایی از جمله سرعت اینترنت و رفع مشکلات آی تی و ...شناسایی و برای رفع آنها تدابیر لازم در نظر گرفته شده است.
نظرات ارسال نظر