فعال بودن ۴۶ سمن در استان ایلام

سرپرست حفاظت محیط زیست استان گفت: جهاددانشگاهی با فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در افزایش آگاهی و ارتقاء بیش از پیش، آگاهی و بینش مردم در حفاظت از محیط زیست، نقش داشته است.
به گزارش فریاد، به نقل از ایسنا، غلامرضا ابدالی در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی ایلام، اظهار کرد: آموزش و فرهنگ‌سازی دو نقطه مهم برای همکاری‌های مشترک حفاظت محیط زیست استان و جهاددانشگاهی است.
وی با قدردانی از آموزش‌های برگزار شده در جهاد دانشگاهی، گفت: آموزش پرسنل و سازمان‌های مردم‌نهاد می‌تواند در پیشگیری از تخریب محیط زیست موثر باشد.
سرپرست محیط زیست استان ایلام با بیان اینکه ۴۶ سمن در استان با ۲۶۰۰۰ نفر عضو فعال هستند، گفت: ریشه‌ی تخریب در محیط زیست عموما ناآگاهی است که جهاددانشگاهی با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در این زمینه اثرگذار بوده است.
ابدالی با بیان اینکه ایسنا با امانتداری و صداقت در حفاظت از محیط زیست نقش‌آفرینی کرده است، این خبرگزاری به خوبی و با دغدغه در این زمینه فعالیت داشته و منبعی قابل اعتماد برای آگاهی‌بخشی است.
وی ابراز امیدواری کرد با فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی جهاد دانشگاهی شاهد افزایش آگاهی و ارتقاء بیش از پیش، بینش مردم باشیم.
در این دیدار غلامرضا حسینی، رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گزارشی از فعالیت‌های این نهاد را ارائه و بر تداوم همکاری‌های این دو مجموعه تاکید کرد.
نظرات ارسال نظر