برگزاری نخستین جلسه ستاد انتخابات استان

نخستین جلسه ستاد انتخابات استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور روسای کمیته‌های ستاد برگزار شد.
به گزارش فریاد، محمد نوذری در این جلسه اظهار کرد: امنیت عمومی و برگزاری انتخابات دو وظیفه ذاتی وزارت کشور است و باید دقت شود مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات استان در راستای شرح وظایف ابلاغی در زمان تعیین شده تلاش و پیگیری کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: زمینه سازی  برای مشارکت حداکثری، امانت داری، قانونمندی و بی‌طرفی کامل، چهار موضوع مهم و  اساسی در امر برگزاری انتخابات است و  مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید این اصول را سرلوحه کار خود قرار دهند.
نوذری با تشریح و تبیین وظایف کمیته‌های ستاد انتخابات، گفت: کمیته‌های زیرمجموعه ستاد انتخابات استان باید در اسرع وقت جلسات خود را تشکیل و بر اساس زمان بندی اعلام شده، وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام در ۶۲۰ شعب اخذ رای در‌دو‌ حوزه اصلی انتخابیه ایلام و دهلران  در استان برگزار می‌شود.
وی ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی همه مسئولان و دست اندرکاران انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و باشکوه در استان مرزی ایلام باشیم.
نظرات ارسال نظر