استقرار دبیرخانه دائمی جشنواره ابوذر در ایلام

رئیس بسیج رسانه ‌ی استان از استقرار دبیرخانه دائمی جشنواره ابوذر در استان خبر داد.
 به گزارش فریاد، سامی شهبازی با اعلام این خبر، اظهار کرد: با موافقت رئیس سازمان بسیج رسانه‌ کشور، دبیرخانه دائمی جشنواره ابوذر در ایلام افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به اقدام و عملکرد مثبت جشنواره ابوذر در استان افزود: برگزاری موفق با تولید محتوی فاخر و تاثیرگذار موجب آن شده است که در بررسی عملکرد اجازه وجود دائمی جشنواره ابوذر در ایلام صادر شود.
شهبازی با بیان اینکه بر هیچ کس پوشیده نیست که امروز یکی از ابزارهای مبارزه بین تمدن تکنولوژیک غرب و جهان اسلام، «رسانه» است، افزود:  بسیج رسانه در این راستا کار جهادی کرده و تبلور اقدام بسیج رسانه در جشنواره ابوذر قابل عرصه است.
وی گفت:  فراخوان جشنواره ابوذر سال 98 در استان ایلام به زودی منتشر می‌شود.
رئیس بسیج رسانه‌ا استان با بیان اینکه بسیج رسانه، خالق کارجهادی در حوزه رسانه است، یادآور شد: بسیج رسانه در عرصه جنگ نرم بدون چشمداشت مالی و وابستگی سیاسی و حزبی حرکت می‌کنند.
شهبازی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بسیج رسانه استان ایلام، گفت: تشکیل هیئت اندیشه ورز برای حرکت هدفمند و با پشتوانه اقدامات تحقیقاتی و موارد مورد توجه مردم، مطالبه‌گری و مقابله با خط و ربط دشمنان انقلاب اسلامی در عرصه رسانه در استان ایلام در اولویت کاری بوده و در اتاق فکر بسیج رسانه اهتمام به تقویت گفتمان و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
وی  گفت :تلاش در راستای افزایش سطح سواد رسانه‌ای، تولید محتوی فاخر و حضور در عرصه توئیت و فضای مجازی در اجرای منویات مقام معظم رهبری از اولویت و ابلاغیه‌های سردار فرماندهی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام است که توسط بسیج رسانه رصد و اجرایی می‌شود.
نظرات ارسال نظر