حمایت تمام قد روایت فتح از سریال «حضرت موسی(ع)»

رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح گفت: در جلسه‌ای که روز گذشته با تهیه‌کننده سریال «حضرت موسی(ع)» داشتیم به توافق رسیدیم که با تمام توان پای کار این اثر ارزشمند باشیم.
به گزارش فریاد و به نقل از ایرنا، سیدمحمد یاشار نادری، درباره پروژه «حضرت موسی (ع)» اعلام کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته در جلسات متعددی که با دست‌اندرکاران و عوامل این سریال ارزشمند برگزار شد بنا داریم با حداکثر توان و ظرفیت و استفاده از همه امکانات سخت افزاری، لجستیکی و پشتیبانی از این سریال حمایت کنیم. 
وی افزود: روز گذشته جلسه‌ای با تهیه‌کننده این سریال سیداحمد میرعلایی داشتیم و به توافقات خوبی رسیدیم. دو مجموعه این بنیاد یعنی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس با تمام توان پای کار این اثر ارزشمند خواهند بود.
رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح افزود: این سریال که با سرمایه گذاری صدا و سیما تولید می‌شود، به عنوان یک پروژه استراتژیک در سطح ملی و فراملی تاثیرات بسیار زیادی خواهد گذاشت و امید است که همچون سریال پر بیننده و موفق یوسف پیامبر به کارگردانی هنرمند متعهد فرج الله سلحشور در سطح کشور و جهان اسلام بدرخشد و سفیر فرهنگی مناسبی انقلاب اسلامی باشد.
وی درباره کارگردان این سریال گفت: در ملاقاتی که با جمال شورجه داشتیم به دعای خیر مردم و دوستداران هنر والا و ارزشی، شرایط بیماری رو به بهبود است و بزودی در کمال صحت و سلامت ایشان با حضور در عرصه جهاد فرهنگی انتظار مشتاقان هنر متعهد قرآنی را پایان می‌بخشد و کار به مرحله اجرایی خواهد رسید.
نادری اضافه کرد: آثار ارزشمند این پیشکسوت عرصه هنر انقلاب هیچ گاه از اذهان زدوده نخواهد شد و قطعاً این سریال که بر مبنای متون روایی و تفاسیر قرآنی نگاشته شده است با حضور ایشان غنای کیفی افزون‌تری خواهد یافت.
رئیس بنیاد فرهنگی در پایان با اشاره به ماموریت و فلسفه ذاتی و وجودی بنیاد فرهنگی روایت فتح گفت: ظرفیت بنیاد فرهنگی روایت فتح و مجموعه‌های تخصصی این بنیاد با تمام توان و امکانات مادی و معنوی با سرمایه عظیم نیروهای مومن و متعهد فرهنگی در بین اقشار گوناگون و هنرمندان، آماده است تا از آثار فاخر هنر متعهد و ارزشی حمایت همه جانبه داشته باشد و ما این همکاری تشریک مساعی را وظیفه خود در راه نشر و توسعه اهداف فرهنگی نظام می‌دانیم.
نظرات ارسال نظر