معارفه سرپرست فرمانداری ایلام

با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار ، خیرالله گراوند به عنوان سرپرست فرمانداری ایلام معارفه و از زحمات معروف بسطامی تقدیر شد.
به گزارش فریاد، در این مراسم با تقدیر از خدمات معروف بسطامی، خیرالله گراوند به عنوان فرماندار جدید ایلام معرفی شد.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام در این آیین، با اشاره به تهدیدات پیش روی نظام و تحریم‌های آمریکایی‌ها اظهار داشت: آمریکا و متحدانش نمی‌توانند با ایران و ملتش مقابله کرده و آنها را تهدید کنند.
محمد نوذری افزود: صحبت‌های مهم دیروز رییس جمهور و بیانیه تهران در بحث برجام هشدار جدی به آمریکا بود و وظیفه ما مسوولان تحقق شعارها و برنامه‌های دولت است.
وی همچنین به استفاده از ظرفیت‌ کشورهای همسایه برای تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: از طرفی استفاده هرچه بیشتر از بسترهای اقتصادی و تولیدی استان موجب پیشرفت و توسعه بیش از پیش ایلام خواهد شد.
معاون استاندار ایلام به در پیش بودن انتخاب مجلس در این استان اشاره کرد و یادآور شد: برگزاری انتخابات سالم توام با انسجام از مهمترین اهداف نظام و دولت بوده و تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌های استان در این زمینه باید مشارکت لازم داشته باشند.
نوذری اضافه کرد: مردم همواره از مسوولان انتظار پیشرفت استان را داشته و نگاه و توجه و اهتمام ویزه مدیران به این مقوله امری واجب و ضروری است.
وی تاکید کرد: همگرایی و وحدت تمامی گروه‌های سیاسی و احزاب در شرایط کنونی سبب دلگرمی آحاد مردم می‌شود و استفاده از ظرفیت‌های موجود در این راستا امری واجب و ضروری است.
وی اظهار داشت: ایلام استان بکری است و ظرفیت‌های دست نخورده و به کار گرفته نشده بسیاری دارد که بهره‌گیری از آنها می‌تواند روند توسعه این استان را سرعت بخشد.
وی بیان داشت: با توجه به تاکیدات دولت تدبیر امید در بکارگیری ظرفیت بانوان در دستگاه‌های اجرایی، در هر پست و مقامی که از ظرفیت بانوان استفاده شده موفقیت و پیشرفت را به همراه داشته است بنابراین فرمانداران شهرستان‌ها توجه ویژه‌ای به این مقوله داشته باشند.
در ادامه سرپرست جدید فرمانداری ایلام نیز نظارت بر عملکرد کارکنان و خدمات ارایه شده به مردم را در رأس برنامه‌های این مجموعه عنوان کرد.
خیرالله گراوند ابراز امیدواری کرد که برنامه‌های فرمانداری شهرستان ایلام براساس شاخصهای مختلف با تعامل و همکاری مجموعه دولت و اعضای شورای تامین تحقق یابد.
وی بیان کرد: با بهرهمندی از تمامی ظرفیت‌ها در راستای خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
در پایان این آیین از خدمات معروف بسطامی فرماندار پیشین ایلام تقدیر شد.
نظرات ارسال نظر