سخنگوی وزارت امور خارجه:

برایان هوک به بیماری مزمن «ایران آزاری» مبتلا است

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: برایان هوک مبتلا به بیماری ایران آزاری است و حرف هایش نشانگر عدم درک درست او از شرایط جهانی و موقعیت ناپایدار، متزلزل و تنزل یافته آمریکا در سطح جهان است.
به گزارش فریاد و به نقل از اداره کل اطلا‌ع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی در واکنش به اظهارات برایان هوک مبنی بر اینکه آمریکا دیگر اجازه معافیت از تحریم‌های علیه ایران را نخواهد داد، گفت: برایان هوک فردی است که به شدت مبتلا به بیماری مزمن «ایران آزاری» است و بار دیگر در سخنانی سخیف از سر نابخردی حرف زده و با تکرار احساسات کینه‌توزانه خود نسبت به مردم ایران، از تلاش دولت متبوع خود در استمرار و افزایش فشارهای تحریمی علیه ملت بزرگ ایران سخن گفته است.
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: برایان هوک باید بداند که در جهان امروز ایالات متحده آمریکا دیگر نمی‌تواند به تمامی خواسته‌های شوم و ضدبشری خود برسد و زمان دیکته کردن امیال خودخواهانه این کشور بر دیگر کشورها سپری شده است.
وی اضافه کرد: این مقام آمریکایی نگاهی به تحولات بین‌المللی و آنچه امروز در عرصه جهان می‌گذرد داشته باشد تا به روشنی دریابد که تحولات منطقه و جهان در سمت و سویی نیست که ایشان و حاکمان امروز کاخ سفید آرزوی آن را دارند.
قاسمی خاطرنشان کرد: آقای هوک و دولت آمریکا با این نوع رفتارها و گفتارهای خود قطعاً باید منتظر محکمه‌ای به وسعت جهان در مقابل نگاه تمامی انسان‌های آزادی‌خواه و وجدان‌های منصف برای پاسخ‌گویی به جنایات ضدبشری خود و تمامی اقدامات کینه‌ورزانه و خساراتی که به ملت رشید ایران وارد کرده‌اند، باشند.
نظرات ارسال نظر