تقدیر استاندار ایلام از رسانه‌ها در سیل اخیر

استاندار ایلام در پیامی از فعالان عرصه رسانه که صادقانه در جریان سیل اخیر، ایام عید و تعطیلات خود را در خدمت به مردم گذراندند، تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش فریاد و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری، قاسم سلیمانی دشتکی در پیامی اختصاصی از فعالان رسانه‌ای که صادقانه در جریان سیل اخیر، پای کار بودند و در پیشگیری از وقوع حوادث تلخ سهم بسزایی داشته‌اند، تقدیر کرد.
استاندار ایلام در این پیام با تشکر از فعالان رسانه‌ای اعم از صداوسیما، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی که در اطلاع‌رسانی سریع و صادقانه در جریان سیل اخیر تلاشی قابل تحسین داشته‌اند، می‌نویسد: خدای بزرگ را سپاسگزاریم که علی‌رغم اینکه در موج بارش‌های اخیر شدیدترین و بیشترین میزان بارش‌ها را در کشور داشته‌ایم اما به سبب این سیلاب‌های ویرانگر تلفات انسانی، نداشته‌ایم.
وی در ادامه می‌افزاید: و البته این مهم را مدیون کار جهادی و شبانه‌روزی همه تلاشگران عرصه خدمت به مردم از جمله کنشگران عرصه اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه هستیم.
وی ادامه داد: به یقین این وجدان بیدار و تعهد کاری و اخلاق رسانه‌ای است که قلم به دستان بی‌ادعا را در ایام تعطیلات نوروزی و آغاز سال نو که معمولاً رسانه‌های مکتوب منتشر نمی‌شود و بسیاری از سایت‌ها و خبرگزاری‌های رسمی نیز با حداقل نیروهای خود به سر می‌برند، ایجاد انگیزه می‌کند تا به همراه فعالان سختکوش در فضای مجازی این خلاء را در شرایط سخت پر کنند و با اطلاع‌رسانی سریع، دقیق و به موقع مردم را در جریان آخرین اخبار اطلاعیه‌ها و اخطارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران استان قرار دهند.
استاندار ایلام در ادامه اقدام فعالان رسانه ای در روزهای سخت و پرالتهاب بارش های سیل آسای ایلام را مصداق بارز ایثارگری و فداکاری برای جامعه دانست و تصریح کرد: واضح بود که بدون فعالیت چشمگیر عرصه رسانه ای امکان اطلاع رسانی به موقع از وقوع خطر و اتخاذ تمهیدات پیشگیرانه میسر نمی‌شد.
وی در پایان ضمن تاکید بر جریان شفاف و سیال اطلاع رسانی در همه ایام و شرایط، گفت؛ همه ما موظف به پاسخگویی در مقابل خواسته ها و مطالبات به حق مردمی و رسانه بعنوان نمایندگان افکار عمومی هستیم و همین جا ضمن تقدیر از تلاش و زحمات کنشگران و اصحاب رسانه در سیل اخیر از همه اصحاب قلم دعوت می کنم این بار برای التیام دوباره ایلام زخم خورده از سیل و به جهت تسریع در چرخه توسعه استان همچون گذشته پای کار باشند و یک بار دیگر سهم تاثیرگذار خود در را این برهه حساس ادا نمایند.
نظرات ارسال نظر