صدای مخاطبان؛

عدم پرداخت حقوق نیروهای منابع طبیعی ایلام طی هشت ماه

خطاب به مسئولان منابع طبیعی استان ایلام
️مدتهاست که در منابع طبیعی استان ایلام و شهرستان های تابعه بعنوان نیروی قراردادی و جنگلبان با حداقل حقوق و مزایا به امر حفاظت و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی مشغول انجام وظیفه بوده و هستیم اما متأسفانه هشت ماه است که این حداقل حقوق ناچیز که حتی کفاف نان خشک و خالی زندگی‌مان را هم نمی‌کند از ما دریغ کرده‌اند و هر چه فریاد می‌زنیم، هیچکس پاسخگوی‌مان نیست و فقط با جوابیه‌های الکی و وعده و وعیدهای بی‌اثر، به ما و رسانه‌ها پاسخ می‌دهند.
️آنچنان از لحاظ اقتصادی و معیشتی در مضیقه هستیم که اغلب خود و خانواده‌هایمان دچار افسردگی و یأس شدید شده‌ایم و متأسفانه روزگار را با آه و حسرت و شرمندگی سپری می‌کنیم.
️هشت ماه است حقوق معوقه را دریافت نکرده‌ایم و حق بیمه درمانمان در سنوات گذشته را هم پرداخت نکرده‌اند و برخی که ایثارگر و جزو خانواده‌های ایثارگران هستیم را تبدیل وضعیت نمی‌کنند و همچنان بلاتکلیف مانده‌ایم.
لازم به ذکر است؛ با دستور ریاست محترم جمهور و برابر قانون قرارداد کارگری، برای اولین بار در سال ۱۴۰۱ برابر حقوق دریافتی یک ماه پاداش پایان سال به نیروهای قرارداد کارگری پرداخت گردید ولی متأسفانه با توجه به اخبار واصله، برخی مسئولان اداره کل منابع طبیعی اذعان داشتند یک ماه پاداش را جزء معوقات بیاورند و این خارج از عرف و قانون است و پایمال کردن حقوق یک کارگر! از مدیرکل و معاون برنامه ریزی منابع طبیعی استدعا داریم در این خصوص شفاف‌سازی کنند.
در پایان خواهشمند است صدای مظلومانه ما را منتشر کنید شاید نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، دادستان مرکز استان و دیگر مسئولان، به دادمان برسند و ما را از این وضعیت سخت و طاقت‌فرسا نجات دهند. 
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت:12:03
نظرات ارسال نظر