پرسپولیس با عبور از هوادار به استقلال رسید

پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی با نتیجه ۳-۱ از سد هوادار گذشت و فینالیست شد.
به گزارش فریاد، به نقل از رکنا، دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸:۳۰ امروز پنجشنبه بین تیم های هوادار و پرسپولیس در ورزشگاه پاس برگزار شد.
شاگردان گل محمدی که پس از قهرمانی در لیگ برتر بیست و دوم در شرایط روحی مطلوبی قرار داشتند برای رسیدن به فینال خیلی زود به گل رسیدند و در دقیقه ۴ توسط گئورگی گولسیانی(پنالتی) و در دقیقه ۹ توسط وحید امیری دروازه حریف را باز کردند.
در ادامه بازی دو تیم موقعیت هایی روی دروازه یکدیگر خلق کرد اما این تیم هوادار بود که نتوانست از پنالتی که در دقیقه ۳۳ برایش به دست آمد استفاده کند. در این دقیقه مرتضی پورعلی گنجی با مهاجم حریف برخورد کرد که علی صفایی اعلام پنالتی کرد. این ضربه را مسعود شجاعی بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی در دقیقه ۳۵ زد اما علیرضا بیرانوند توپ را مهار کرد تا برتری دوگله سرخ ها باقی بماند.
در نیمه دوم شاگردان ساکت الهامی بازی را هجومی آغاز کردند تا گل های خورده را جبران کنند. تیم هوادار موفق شد توسط بابک مرادی از روی نقطه پنالتی اختلاف را کم کند اما در ادامه پرسپولیس روی یک ضد حمله سریع توسط عیسی آل کثیر به گل رسید تا نیجه ۳-۱ شود. در نهایت بازی با همین نتیجه به اتمام رسید تا پرسپولیس و استقلال ۱۰ خرداد در ورزشگاه آزادی برگزار کننده دیدار فینال جام حذفی باشند. دیداری که در قالب دربی ۱۰۱ پایتخت انجام خواهد شد.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت:21:21
نظرات ارسال نظر