بازنشستگان علاقه‌مند برای «انتخاب بازنشسته برگزیده» ثبت‌نام کنند

سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با توجه به در پیش بودن ۲۵ ذی الحجه و برگزاری آیین بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، علاقه‌مندان می‌توانند برای انتخاب بازنشسته برگزیده ملی و استانی سال ۱۴۰۲، به صورت اینترنتی در درگاه خدمات الکترونیک صندوق ثبت نام کنند.
به گزارش فریاد، مسعود خواست خدایی تصریح کرد: بازنشستگان علاقه‌مند می‌توانند با توجه به اینکه سامانه اینترنتی بانک اطلاعات نخبگان در طول سال فعال است، از هم اکنون و تا پایان خردادماه برای ثبت نام و تکمیل اطلاعات و ارسال مستندات مورد نیاز به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنند.
به گفته خواست خدایی، فرهیختگان عضو صندوق بازنشستگی کشوری برای انجام ثبت نام اینترنتی به نشانی sabasrm.ir، «سامانه بانک اطلاعات نخبگان» مراجعه کنند.
خواست خدایی با اشاره به محورهای انتخاب بازنشستگان نمونه ملی و استانی، گفت: بازنشستگان نمونه بر اساس شش محور «ایثار و فداکاری»، «علوم، آموزش و پژوهش»، «فرهنگ و هنر»، «کارآفرینی و ایجاد اشتغال»، «فعالیت‌های اجتماعی و عام المنفعه» و «فعالیت‌های ورزشی و تندرستی» و در هر محور یک نفر به عنوان برگزیده ملی و استانی انتخاب و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
وی یادآور شد: مهلت ثبت نام متقاضیان و تکمیل اطلاعات در «بانک اطلاعات نخبگان» جهت شرکت در انتخاب بازنشسته نمونه سال ۱۴۰۲ حداکثر تا ۳۱ خردادماه سال جاری خواهد بود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری،گفتنی است، هجدهمین دوره بزرگداشت «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» با هدف ارج نهادن به سالها تلاش صادقانه و تجارب ارزشمند بازنشستگان و فرهیختگان صندوق بازنشستگی کشوری، ایجاد حس خودباوری، نشاط و امید اجتماعی در جامعه، از سوی این صندوق روز ۲۲ تیرماه سال جاری همزمان در تهران و سایر استان‌های کشور برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت:17:00
نظرات ارسال نظر