افزایش ۴۰ درصدی حقوق مددجویان نهاد‌های حمایتی

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از افزایش ۴۰ درصدی حقوق مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی از ابتدای شهریور ماه خبر داد.
به گزارش فریاد، علی اکبر بسطامی با اشاره به این که در ابتدای سال، مستمری مددجویان ۲۰ درصد افزایش یافته بود، اظهار کرد: با افزایش ۲۰ درصد فعلی، مجموع مستمری مددجویان نسبت به سال ۱۴۰۱ جمعا ۴۰ درصد افزایش می‌یابد.
وی با بیان اینکه دولت بنای افزایش ۲۰ درصدی حقوق نهاد‌های حمایتی را داشت، گفت: با پیگیری‌های مکرر در کمیسیون تلفیق، این مبلغ به ۴۰ درصد افزایش یافت که این مبلغ از ابتدای شهریور به مددجویان نهاد‌های حمایتی بهزیستی و کمیته امداد پرداخت شد.
بسطامی تصریح کرد: افزایش حقوق نهاد‌های حمایتی با پیگیری‌های فراوان کمیسیون اجتماعی انجام پذیرفت و پیرو دستور رئیس جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با تأمین اعتبار صورت گرفته از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور، مستمری خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از شهریور امسال ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.
دبیر اول فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های فراوانی از طریق کمیسیون اجتماعی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستاد کل نیرو‌های مسلح و سازمان برنامه و بودجه صورت گرفته و طبق مصوبه مجلس پرداخت مبلغ پنج میلیون و ششصد هزار تومان برای رزمندگان معسر فاقد شغل تعیین شده است.
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ ساعت:11:43
نظرات ارسال نظر