امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون دانشنامه، گواهینامه دندانپزشکی

فرصت ثبت‌نام آزمون دانشنامه، گواهینامه دندانپزشکی ساعت ۸ صبح امروز به پایان می‌رسد.
به گزارش فریاد، فرصت ثبت‌نام مجدد آزمون دانشنامه-گواهینامه دندانپزشکی از ظهر روز چهارشنبه ۲۲ شهریور آغاز شده و تا ساعت ۸ صبح امروز یکشنبه ۲۶ شهریور ادامه دارد.
آزمون دانشنامه-گواهینامه دندانپزشکی به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود. زمان برگزاری مرحله کتبی این آزمون در روز سه‌شنبه ۱۳ آذر ماه است. همچنین مرحله شفاهی این آزمون طی فرایندی ۳ روزه در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ آذر ماه برگزار می‌شود و افرادی که دوره دستیاری را به پایان رسانده‌اند می‌بایست در این آزمون شرکت کنند.
داوطلبان هنگام ثبت‌نام در آزمون می‌بایست نسبت به ثبت‌نام در سامانه نیروی انسانی، تعهدات و خدمات قانونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام کنند. 
هزینه ثبت‌نام برای افرادی که برای نخستین بار در آزمون شرکت می‌کنند ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال و برای افرادی که برای دومین و سومین بار در آزمون دانشنامه دندانپزشکی شرکت می‌کنند به ترتیب ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال و ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال است. 
شرکت در آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی ۱۴۰۲ برای متخصصانی که دوره دستیاری خود را در این سال به پایان رسانده‌اند امری ضروری است. از شرایط قبولی در این آزمون و اخذ مدرک بورد تخصصی، موفقیت در گذراندن ۲ آزمون نظری و عملی و کسب حداقل نمره ۶۵ از ۱۰۰ یا میانگین ۷۰ در هر دو آزمون است.
پیش از این، فرصت ۵ روزه ثبت‌نام از ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۱۸ شهریور ماه آغاز شد و ظهر روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه به پایان رسید. ثبت‌نام نیز به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می‌شود. 
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ ساعت:04:26
نظرات ارسال نظر