صدای مخاطبان؛

مخابرات در خواب! مردم سرگردان در کوچه‌های شهر!

خطاب به شرکت مخابرات ایلام
مردم ساکن در کوچه‌های امید، ماهر و... در محله پیچ آشوری شهر ایلام با ارسال متنی از مراتب اعتراض شدید خود را به عملکرد مخابرات ایلام اعلام کردند.
در بخشی از این پیام آمده است:
نامه‌ی امروز ما برای یادآوری وعده‌ی استاندار محترم ایلام و هیئت‌ همراهشان نیست که قرار بود ۱۵ ماه پیش این منطقه جدول کشی و آسفالت شود بلکه این رنج‌نامه برای این است که بیش از ۳۰۰ خانوار ساکن در این محله از نداشتن آنتن تلفن همراه در رنج هستند و بارها به استانداری، فرمانداری و مخابرات مراجعه داشته‌اند اما بجز وعده درمانی چیزی عاید آنها نشده است.
تقریبا تمام منازل مستقر در این محله محروم از اینترنت و کمترین آنتن‌دهی موبایل را دارند و برای تماس تلفنی و داشتن اینترنت مجبورند به خیابان‌های اطراف پناه ببرند.
خانواده‌ها و دانش‌آموزان این محله از شهر ایلام برای دریافت اینترنت و یا برخورداری از شبکه تلفن همراه مجبورند به نقاط مرتفع شهر (چقاسبز) مراجعه و یا ساعت‌ها در درون خودروهای شخصی خود در دیگر مناطق شهر ایلام وقت سپری کنند.
یک دکل در نزدیکی‌های این منطقه نصب شده که بیش از آنکه برای ساکنین این منطقه مفید باشد، راهگشای زائران اربعین در کمربندی ایلام است.
جالب است بدانید آنتن دهی این منطقه در ایام اربعین کمترین مشکل را دارد زیرا نظارت بر عملکردها در آن ایام بیشتر از سایر ایام سال است.
از امام جمعه عادل و استاندار ایلام تقاضا داریم رنج همیشگی مردم این مناطق را پیگیری و رفع نمایند.
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت:05:04
نظرات ارسال نظر