صدای مخاطبان؛

مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان ایلام در خاموشی

خطاب به شرکت توزیع نیروی برق شهرستان ایلام
مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان ایلام واقع در بلوار شهید مدرس، با ارسال پیامی از قطعی برق این مرکز و گروکشی به سبک اداره برق شهرستان ایلام به شدت گلایه کرده و آورده است:

با سلام و احترام؛
مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان استان ایلام که وظیفه‌اش خدمات رسانی به میهمانان فرهنگی، جلسات اداری، مراسمات در سراسر استان و کشور می‌باشد، متأسفانه اداره برق شهرستان ایلام چندین بار است بدون هماهنگی، ابلاغ قبلی و یا ارسال قبوض مصرفی؛ مبادرت به قطع ناگهانی برق این مرکز می‌نماید و علیرغم اینکه مبلغ بدهی بلافاصله از طریق دستگاه خود پرداخت، پرداخت می‌گردد و به همراه فیش پرداختی، به امور مشترکین ارسال می‌نماییم، اظهار می‌دارند که چون مدرسه‌ای در فلان نقطه استان ایلام بدهی برق دارد، تا پرداخت بدهی برق کل مدارس استان، برق شما وصل نخواهد شد و در کمال ناباوری، ابراز داشته و می دارند که این دستور استاندار و مدیرعامل برق استان می‌باشد.
متأسفانه این قطعی به ناحق، هر بار خسارات هنگفتی همچون تعطیلی ۱۸ سوئیت خواب، سالن آمفی تئاتر، تالارهای عروسی، سالن کنفرانس و آشپزخانه و ... را بر این مرکز تحمیل می کند و حداقل ۲۰ میلیون تومان گوشت و مرغ در اثر هر بار قطعی برق، فاسد و سفارشات کاملاً تعطیل و کنسل می شوند. چه کسی پاسخگوی این همه خسارات است.!؟
لازم به ذکر است؛ مراکز رفاهی آموزشی فرهنگیان به صورت خودگردان و مستقل اداره می شوند و هزینه های جاری خود را از محل درآمدها پرداخت می‌کنند.
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت:16:54
نظرات ارسال نظر