رئیس ستاد حامیان مردمی دولت:

جامعه نیازمند اعتدال و آرامش است

حاشیه‌سازی و ایجاد تنش در محیط سیاسی و اجتماعی، مسیر توسعه و پیشرفت کشور و استان را مختل می‌کند و رسانه‌ها بیش از هر بخش دیگر جامعه باید به این موضوع حساس باشند و مانع از ایجاد التهاب در جامعه شوند

سیف‌الله رشیدی در گفتگو با خبرنگار فریاد گفت: کشور ما امروز بیش از هر زمان دیگری به همدلی و همافزایی میان تمام دلسوزان واقعی توسعه و پیشرفت نیاز دارد.
وی افزود: تجربه سال‌های اخیر، به ویژه در مذاکرات هسته‌ای به خوبی نشان داد که تنها در پرتو اتحاد و همدلی است که می‌توان بر دسیسه‌های خناسان و دشمنان قسم‌خورده غلبه کرد و به توسعه و پیشرفت کشور امیدوار بود.
این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: رجزخوانی‌های دیوانه‌وار ترامپ و عصبانیت او از توافق هسته‌ای راه به جایی نخواهد برد زیرا دنیا ضمن احترام به حقوق حقه ملت ایران، از برجام حمایت خواهد کرد.
رئيس ستاد حامیان مردمی دولت با اشاره به گشایش‌های ایجاد شده پس از برجام در جهت جذب سرمایه‌گذاری و تکنولوژی‌های جدید ادامه داد: در چنین شرایطی هم در سطح ملّی و هم استان، همه ما در هر جایگاهی که هستیم باید در جهت رفع مشکلات اقتصادی مبتلابه جامعه، از جمله بیکاری جوانان و فارغ‌التحصیلان به صورت مضاعف تلاش کنیم.
رشیدی تأکید کرد: وظیفه نخبگان و فعالان اجتماعی و سیاسی و اهالی قلم در این میان بسیار مهم و حیاتی است زیرا این بخش از جامعه با توجه به میزان تأثیرگذاری که دارند می‌توانند با ایجاد و تقویت فضای آرامش و اعتدال، بستر مناسب را برای رشد و توسعه فراهم کنند.
رشیدی با بیان اینکه نقد دلسوزانه نعمت بزرگی برای مسئولان است تصریح کرد: البته این آرامش و اعتدال به معنای سکوت در برابر خطاها و کاستی‌های مسئولان نیست بلکه مراد این است که از پرداختن به حواشی و امور بی‌اهمیت اجتناب کنیم.
وی تصریح کرد: حاشیه‌سازی و ایجاد تنش در محیط سیاسی و اجتماعی، مسیر توسعه و پیشرفت کشور و استان را مختل می‌کند و رسانه‌ها بیش از هر بخش دیگر جامعه باید به این موضوع حساس باشند و مانع از ایجاد التهاب در جامعه شوند.
وی با بیان اینکه همه باید به نماینده عالی دولت در جهت پیشبرد برنامه توسعه استان کمک کنند گفت: خصوصاً در شرایطی که مردم و مسئولان در استان ایلام آماده استقبال از زائران اربعين می‌شوند هر اقدامی در جهت ایجاد التهاب در جامعه کاملاً مذموم و در تضاد با منافع مردم است.
وی در پایان گفت: رسانه‌ها به عنوان وجدان بیدار و نمایندگان افکار عمومی قطعاً با پیگیری مطالبات مردم، همچنان در خدمت توسعه این مرز و بوم خواهند بود.

نظرات ارسال نظر